| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
|---|---|
| τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | DAXIAN |
| Δύναμη | 2KW |
| Ακρίβεια | ≤ 5% |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | DAXIAN |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός, ηλεκτρονικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | DAXIAN |
| Δύναμη | 120W |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | CHENGFENG |
| Λειτουργία | για τη δοκιμή δύναμης εισαγωγής και δύναμης ανάσυρσης |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | CHENGFENG |
| Αριθμός μοντέλου | CF8327 |
| Βάρος | 125 κιλά |
|---|---|
| Διάσταση | 60mm*36mm*175mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Αριθμός μοντέλου | CF8362 |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Μέγεθος εργαστηρίου καύσης | L3000 W3000 H2400 (MM) |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Ακρίβεια | 2% |
| Τετάρτη | 220V |
| Ώρα | 0-999 ώρες μπορεί να ρυθμιστεί αυθαίρετα |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | CF8382 |
| Εφαρμογή | της βιομηχανίας καλωδίων και καλωδίων |
| Αποτελεσματικό διάστημα | 2.4m (μήκους) * 1m (εύρος) * 1,8m (ύψος) |
| Μέγεθος | 2.4m (μήκους) * 1m (εύρος) * 2,5m (ύψος) |
| Προηγμένο λογισμικό ελέγχου | Κάτω από το λειτουργικό σύστημα Windows XP, το λογισμικό γραφικού ελέγχου υψηλής ανάλυσης επιτρέπει |
|---|---|
| Προσαρμόσιμα ονόματα δοκιμών | Τα ονόματα των δοκιμών υλικών μπορούν να τροποποιηθούν ελεύθερα ανάλογα με τις ανάγκες των χρηστών. |
| Λειτουργία επανάληψης και επίδειξης | Υποστηρίζει την επανάληψη των δεδομένων δοκιμής, την προσθήκη ή τη διαγραφή αποτελεσμάτων δοκιμών, κ |
| Προγράμματα εμπλουτισμένων δοκιμών | Εξοπλισμένο με δεκάδες τυπικά προγράμματα δοκιμών. |
| Λειτουργία επανάληψης και επίδειξης | Υποστηρίζει την επανάληψη των δεδομένων δοκιμής, την προσθήκη ή τη διαγραφή αποτελεσμάτων δοκιμών, κ |