| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 2KW |
| Doğruluk | ≤ %5 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | Elektronik, Elektronik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 120W |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Görev | Ekleme kuvveti ve çekme kuvveti testi için |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Model Numarası | CF8327 |
| Ağırlık | 125kg |
|---|---|
| Boyut | 60mm*36mm*175mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Güç | Elektronik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | CF8362 |
| Güç | Elektronik |
| Yanma laboratuvar boyutu | L3000 W3000 H2400 (mm) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğruluk | %2 |
| Voltaj | 220v |
| Zaman | 0-999 saat keyfi olarak ayarlanabilir |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF8382 |
| Uygulama | tel ve kablo endüstrisi |
| Etkili alan | 2,4 m (uzunluk) * 1 m (genişlik) * 1,8 m (yükseklik) |
| Boyutları | 2,4 m (uzunluk) * 1 m (genişlik) * 2,5 m (yükseklik) |
| Gelişmiş Kontrol Yazılımı | Windows XP işletim sistemi altında, yüksek çözünürlüklü grafik kontrol yazılımı, farklı yükleri karş |
|---|---|
| Özelleştirilebilir Test Adları | Malzeme test testlerinin adları kullanıcı ihtiyaçlarına göre serbestçe değiştirilebilir. |
| Tekrar Oynatma ve Gösteri İşlevi | İş personelinin müşterilere harici olarak göstermesi için uygun olan test verilerinin tekrar oynatıl |
| Zengin Test Programları | Onlarca standart test programıyla donatılmıştır. |
| Tekrar Oynatma ve Gösteri İşlevi | İş personelinin müşterilere harici olarak göstermesi için uygun olan test verilerinin tekrar oynatıl |