| Numer modelu | CF8494 |
|---|---|
| Władza | 1000 W, elektroniczny |
| napięcie | 220 V |
| Rozmiar pudełka wewnętrznego | W1170 H500 D450 |
| Wymiary zewnętrzne | W1480 H1300 D550 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Brand name | CHENGFENG |
| Numer modelu | CF8348A |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Numer modelu | CF8382 |
| Zastosowanie | przemysłu drutu i kabli |
| Efektywna przestrzeń | 2,4 m (długość) * 1 m (szerokość) * 1,8 m (wysokość) |
| Wymiary | 2,4 m (długość) * 1 m (szerokość) * 2,5 m (wysokość) |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Średnica próbki | 0,3–10 mm |
| Długość próbki | 150-200 mm |
| Kąt zgięcia | ± 90 ° |
| Przepływomierz propanu | 1 do 100 cm²/min |
|---|---|
| Rozdzielczość przepuszczalności światła | 0,0001% |
| Dokładność pomiaru | ±3% |
| Wilgotność środowiskowa | Temperatura pokojowa -40℃ |
| Przepływomierz powietrza | 5-500 cm²/min |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, przebudowa oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| Materiały testowe | 5 (szt.) |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENFENG |
| Numer modelu | CF9005 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Napięcie robocze | AC 380 V ± 10% 50Nz |
| Pojemność zbiornika paliwa | ≥ 50 kg × 6 |
| Piec pionowy | L3,2m × W2,2m × H4.0m |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | 45 kW |
| Dokładność | 0.5 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, przebudowa oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| napięcie | 220 V |
| Masa stojakowa próbki | 15g+1g |