| Numer modelu | CF8711 |
|---|---|
| Przełączanie jednostek | Kg,lb,N |
| Częstotliwość próbkowania danych | 200 razy/sek |
| Efektywna szerokość testu | 150 mm |
| Efektywna przestrzeń do rozciągania | 650 mm/800 mm/1000 mm |
| Zakres temperatur | RT+10℃ do 50℃ |
|---|---|
| Zakres wilgotności | >95%RH (Rzeczywista wartość wilgotności w komorze roboczej) |
| Jednorodność temperatury | ≤2℃ |
| Wahania temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Metoda wytwarzania gazu | Metoda cylindrowa |
| Wymiary robocze | 600*600*600 szer.*wys.*gł. (mm) |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne pudełka są przybliżone | 1450*1650*1200mm |
| Średnica pierścienia rozpylającego wodę | 400mm |
| Średnica rury | φ16mm |
| Średnica otworu natryskowego | φ 0,8 mm |
| Wymiary wewnętrzne | Szer. 500 * Wys. 500 * Gł. 400 mm |
|---|---|
| Wymiary | S780 * H1600 * G1450mm (na podstawie rzeczywistych wymiarów dostawy) |
| Wymagania dotyczące zasilania | AC220V ± 10% V, 50 ± 1 Hz, jednofazowy, trójprzewodowy |
| Maksymalna moc zainstalowana | 4KW, 5,5KW |
| Zakres temperatur | RT (temperatura pokojowa +15 ℃)~+150 ℃ (bez sprężarki)、 -40 ℃ do +150 ℃ |
| Wyjście sygnału | 4-20mA |
|---|---|
| Czas reakcji T90 | ≤2 sekundy |
| Temperatura otoczenia | 0-45 ℃ |
| wilgotność względna | <90% (bez kondensacji) |
| Liniowość | <± 0,1% O2 |
| Zakres regulacji temperatury | 6 ℃ powyżej temperatury pokojowej -400 ℃ |
|---|---|
| Dokładność kontroli temperatury | ± 0,01 ℃ |
| Kanały kontroli temperatury | 5 kanałów (rozszerzalne do 6 kanałów) |
| Zaprogramowana prędkość narastania | 0,1 ℃ -50 ℃/min |
| Ustawienie czasu | 0-9999.9/min |
| Stopień rozkładu ładunku | 1/100 000 |
|---|---|
| Dokładność obciążenia | ≤0,5% |
| Prędkość testu | 0,1-500 mm/min (można dowolnie ustawić na komputerze) |
| Skok testowy | 400, 500 (można zwiększyć zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Szerokość testu | 40 cm (można poszerzyć zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Częstotliwość | 50 Hz+/-3%. |
|---|---|
| Zasilanie wejściowe do pracy to | 220 V+/-10% prądu przemiennego |
| dokładność sterowania wynosi | lepsza niż ±1°C |
| Wymagany zakres temperatur to | od 10°C do 80°C |
| Dokładność transformatora wysokiego napięcia | powinno wynosić ±1%. |
| Temperatura pudełka | RT+10 do 50°C |
|---|---|
| Wilgotność względna wewnątrz pudełka | 45% ~ 75% wilgotności względnej |
| Nominalna średnica drutu siatki | 50 µm |
| Nominalny odstęp między wierszami; | Nie więcej niż 70 µm |
| Zawartość kurzu wewnątrz pudełka wynosi | 2 kg/m3 |
| Zakres regulacji temperatury | Temperatura RT + 5 ℃ do 60 ℃ |
|---|---|
| Standardowa średnica drutu siatki metalowej | 50 µm |
| Prędkość wiatru | ≥7,5/s |
| . Standardowa średnica drutu ekranu komory badawczej | 75 do 100 µm |
| Zużycie pyłu | 2kg do 4kg na 3 |