| شماره مدل | cf8711 |
|---|---|
| سوئیچینگ واحد | کیلوگرم و پوند |
| فراوانی نمونه گیری داده ها | 200 بار در ثانیه |
| عرض تست موثر | 150 میلی متر |
| فضای کششی موثر | 650mm/800mm/1000mm |
| دامنه دما | RT + 10 ℃ تا 50 ℃ |
|---|---|
| محدوده رطوبت | >95% RH (مقدار رطوبت واقعی در محفظه کار) |
| یکنواختی دما | ≤2℃ |
| نوسان دما | ± 0.5 ℃ |
| روش تولید گاز | روش بطری |
| ابعاد کاری | 600*600*600 W*H*D (میلی متر) |
|---|---|
| ابعاد جعبه بیرونی تقریبا می باشد | 1450*1650*1200 میلی متر |
| قطر حلقه اسپری آب | 400 میلی متر |
| قطر لوله | φ16 میلی متر |
| قطر سوراخ اسپری | φ 0.8 میلی متر |
| ابعاد داخلی | W500 * H500 * D400mm |
|---|---|
| ابعاد | W780 * H1600 * D1450mm (بر اساس ابعاد واقعی تحویل) |
| نیازهای منبع تغذیه | AC220V±10%V،50±1Hz،تک فاز سه سیم |
| حداکثر توان نصب شده | 4 کیلو وات، 5.5 کیلو وات |
| محدوده دما | RT (دمای اتاق + 15 ℃) ~ + 150 ℃ (بدون کمپرسور) + 40 ℃ تا + 150 ℃ |
| خروجی سیگنال | 4-20 میلی آمپر |
|---|---|
| زمان پاسخگویی T90 | ≤2 ثانیه |
| دمای محیط | 0-45 |
| رطوبت نسبی | <90٪ (بدون تراکم) |
| خطی بودن | <± 0.1% O2 |
| محدوده کنترل دما | 6 درجه بالاتر از دمای اتاق -400 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| دقت کنترل دما | 0.01 ± ℃ |
| کانال های کنترل دما | 5 کانال (قابل ارتقا به 6 کانال) |
| نرخ افزایش برنامه ریزی شده | 0.1-50 ℃ در دقیقه |
| تنظیم زمان | 0-9999.9/دقیقه |
| درجه تجزیه بار | 1/100000 |
|---|---|
| دقت بارگذاری | 0.5 ٪ |
| سرعت تست | 0.1-500mm/min (می توان به صورت دلخواه در رایانه تنظیم کرد) |
| تست سکته مغزی | 400، 500 (بر اساس نیاز مشتری قابل افزایش است) |
| عرض تست | 40 سانتی متر (بر اساس نیاز مشتری قابل افزایش است) |
| فراوانی | 50 هرتز +/-3٪. |
|---|---|
| منبع تغذیه ورودی برای کار می باشد | 220V+/-10%AC |
| دقت کنترل است | بهتر از 1± درجه سانتیگراد |
| محدوده دمایی مورد نیاز است | از 10 تا 80 درجه سانتی گراد |
| دقت ترانسفورماتور ولتاژ بالا | باید ± 1٪ باشد. |
| دمای جعبه | RT+10 تا 50 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| رطوبت نسبی داخل جعبه | 45٪ ~ 75٪ RH |
| قطر سیم اسمی توری | 50 میکرومتر |
| فاصله اسمی بین خطوط؛ | بیش از 70 میکرومتر نیست |
| گرد و غبار داخل جعبه است | 2 کیلوگرم در متر ³ |
| محدوده تنظیم دما | RT+5℃ تا 60℃ |
|---|---|
| قطر سیم استاندارد مش فلزی | 50 میکرومتر |
| سرعت باد | ≥7.5/s |
| . قطر سیم استاندارد صفحه محفظه آزمایش | 75 تا 100 میکرومتر |
| مصرف گرد و غبار | 2 تا 4 کیلوگرم در هر 3 |