| شماره مدل | cf7132 |
|---|---|
| نام محصول | محفظه آزمایش احتراق داخلی خودرو (با هود دود) |
| کلمه کلیدی | تستر احتراق داخلی خودرو |
| عملکرد | برای ارزیابی کیفی از اشتعال پذیری |
| ارتفاع شعله | 20 میلی متر ± 2 میلی متر تا 100 میلی متر ± 2 میلی متر قابل تنظیم |
| ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، ODM ، OBM ، مهندسی مجدد نرم افزار |
| مکان مبداء | گوانگدونگ ، چین |
| brand name | Daxian |
| قدرت | الکترونیکی |
| وضوح بار | 0.01 کیلوگرم |
|---|---|
| حداکثر سکته مغزی | 800 میلی متر |
| سرعت تست | 50 ~ 500 میلی متر در دقیقه |
| دقت سرعت | 0.5 ± 50 میلی متر |
| ابعاد خارجی | 60 سانتی متر 36cm 175cm |
| قدرت | 500 وات |
|---|---|
| دقت | ±5٪ |
| سینی جمع آوری قطرات | 300 میلی متر دور از قفسه نمونه |
| براکت | ارتفاع 500 میلی متر |
| دارنده نمونه تابش | قطر داخلی 118 میلی متر ، مش فلزی 2.1 * 2.1 میلی متر |
| گزینه های اندازه گیری | 200kg500kg 1000kg (1T) 2000kg (2T) 5000kg |
|---|---|
| وضوح بارگذاری | 0.01 کیلوگرم |
| حداکثر سکته مغزی | 800 میلی متر |
| سرعت تست | 50 ~ 500 میلی متر در دقیقه |
| دقت سرعت | 0.5 ± 50 میلی متر |
| ولتاژ تست | 100V-6000V بدون پله قابل تنظیم |
|---|---|
| ثبات ولتاژ | ± 1 ٪ |
| قدرت | 6000 کیلووات |
| دقت | 0.5 ٪ |
| ولتاژ | 220 ولت |
| ولتاژ تست | 100V-6000V بدون پله قابل تنظیم |
|---|---|
| ثبات ولتاژ | ± 1 ٪ |
| استاندارد | IEC 60587 |
| قدرت | 6000 کیلووات |
| دقت | 0.5 ٪ |
| زمان | 0 تا 999 ساعت را می توان خودسرانه تنظیم کرد |
|---|---|
| کنترل کننده دما کنترل کننده دما | با تنظیم PID |
| نوسان دما | ± 0.5 ℃ |
| یکنواختی دما | ± 2.5 ℃ |
| دامنه دما | دمای اتاق تا 200 درجه سانتیگراد یا اتاق |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| brand name | CHENGFENG |
| شماره مدل | cf8341 |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| شماره مدل | DX8339 |
| استاندارد | GB/T 12441-2005 |
| کلمه کلیدی | احتراق روکش آتش نشانی |