| Modelnummer | CF7132 |
|---|---|
| Productnaam | Testkamer voor verbrandingsmotoren in auto's (met afzuigkap) |
| Keyword | Verbrandingstester voor auto's |
| Functie | voor kwalitatieve beoordeling van de ontvlambaarheid |
| Vlamhoogte | 20 mm ± 2 mm tot 100 mm ± 2 mm verstelbaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM, software -re -engineering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| brand name | Daxian |
| Stroom | Elektronisch |
| Laadresolutie | 0,01 kg |
|---|---|
| Maximale slag | 800 mm |
| Testsnelheid | 50~500 mm/min |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 50 ± 0,5 mm |
| Externe afmetingen | 60cm 36cm 175cm |
| Vermogen | 500 W |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | ± 5% |
| Tray voor het verzamelen van druppels | 300 mm van het monsterrek |
| Klampen | Hoogte van 500 mm |
| Radiatiemonsterhouder | Inwendige diameter 118 mm, metalen mesh 2,1 * 2,1 mm |
| Opties voor metingen | 200 kg500 kg 1000 kg (1T) 2000 kg (2T) 5000 kg |
|---|---|
| Ladingsresolutie | 00,01 kg |
| Maximale slagkracht | 800 mm |
| Testsnelheid | 50~500 mm/min |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 50 ± 0,5 mm |
| Testspanning | Stepless regelbaar van 100V-6000V |
|---|---|
| Spanningsstabiliteit | ± 1% |
| Stroom | 6000KW |
| Nauwkeurigheid | 0,5% |
| Spanning | 220V |
| Testspanning | Stepless regelbaar van 100V-6000V |
|---|---|
| Spanningsstabiliteit | ± 1% |
| Standaard | IEC 60587 |
| Stroom | 6000KW |
| Nauwkeurigheid | 0,5% |
| Tijd | 0 tot 999 uur kunnen willekeurig worden ingesteld |
|---|---|
| TemperatuurregelaarTemperatuurregelaar | met PID-instelling |
| Temperatuurschommeling | ±0,5℃ |
| Temperatuuruniformiteit | ±2,5℃ |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur tot 200℃ of kamer |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | CHENGFENG |
| Modelnummer | CF8341 |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | DX8339 |
| Standaard | GB/T 12441-2005 |
| Keyword | Verbranding van brandwerende coating |