| Afmetingen | Varieert per model, meestal 300x200x150 mm |
|---|---|
| Capaciteit gasfles | 50kg × 6 cilinders |
| Omgevingstemperatuur | -10 ° C ~ 50 ° C |
| Stabilisatietijd | Van kamertemperatuur tot 750℃, C ≤ 1 uur. |
| Nauwkeurigheid | 1/0,5 graad |
| Testvoltage | AC/DC0 tot 30 (kV), met automatische spanningsverhoging |
|---|---|
| Voltagenauwkeurigheid | 5,0 kV tot 30 kV≤±5% |
| Lekstroombereik | AC0~20(mA), DC0~10(mA) |
| Lekstroomfout | ≤ ± 5% |
| Doorslagstroom | AC0~20mA±5%, willekeurig ingesteld; |
| Temperatuurregeling Nauwkeurigheid | ± 2 ℃ |
|---|---|
| Stroomverbruik | 2500W |
| Werkspanning | Wisselstroom 220 V ±10 V, 50 Hz |
| Milieuvochtigheid | ≤75% |
| Omgevingstemperatuur | Kamertemperatuur tot 40℃ |
| Elektrode | Dikte 0,5 mm |
|---|---|
| Testvoltage | 100V - 6000V, traploos regelbaar |
| Spanningsregelaar Uitgang | 0 - 250V regelbaar, capaciteit 5KVA |
| Testtransformator | Capaciteit 5KVA, maximale uitgangsspanning AC 6000V (of DC 6000V optioneel) |
| Hoge precisie spanningsstabilisator | Uitgang AC 220V, vermogen 6000W, nauwkeurigheid ±1% |
| Omgevingstemperatuur | kamertemperatuur ~ 40 °C |
|---|---|
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | ≤ 75% |
| Werkspanning | AC 220V ± 10V 50Hz |
| Verwarmingsvermogen | 3500W |
| Externe dimensies | L1000 * B400 * H1000mm |
| Omgevingstemperatuur | -5℃ tot 30℃ |
|---|---|
| Vochtigheid van het milieu | ≤70% Werkspanning: AC 220V ±10V |
| Microcomputer -besturing | Automatische ontsteking en timing |
| Realtime temperatuurweergave | gegevensdruk |
| Gasbron | Aardgas, vloeibaar petroleumgas, zuiverheid 95% (te voorzien door de gebruiker) |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Vermogen | Elektronisch, Elektronisch |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 120 W |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
|---|---|
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 2 kW |
| Nauwkeurigheid | ≤ 5% |
| Spanning | 220 V |
|---|---|
| Externe afmetingen | 800 l W700 1350 mm h |
| Gewicht van de elektrode | ± 0,25% |
| Elektrode | Gewicht van de elektrode |
| Ingangsspanning | AC 220 V |