| Boyutlar | Modele göre değişir, genellikle 300x200x150 mm |
|---|---|
| Gaz Tüpü Kapasitesi | 50kg × 6 silindir |
| Ortam sıcaklığı | -10 ° C ~ 50 ° C |
| Dengeleme süresi | Oda sıcaklığından 750°C'ye kadar, C ≤ 1 saat. |
| Kesinlik | 1/0,5 notu |
| Test gerilimi | AC/DC0 ila 30 (kV), otomatik voltaj artışıyla |
|---|---|
| Gerilim Doğruluğu | 5,0kV ila 30kV≤±5% |
| Kaçak akım aralığı | AC0~20(mA), DC0~10(mA) |
| Kaçak akım hatası | ≤ ±% 5 |
| Arıza akımı | AC0~20mA±5%, keyfi olarak ayarlanır; |
| Sıcaklık kontrolü doğruluğu | ± 2 ℃ |
|---|---|
| Güç kullanımı | 2500W |
| Çalışma Voltajı | AC 220V ±10V, 50HZ |
| Çevresel nem | ≤75% |
| Ortam sıcaklığı | Oda sıcaklığı 40°C'ye kadar |
| Elektrot | Kalınlık 0,5 mm |
|---|---|
| Test gerilimi | 100V - 6000V, sürekli ayarlanabilir |
| Voltaj Regülatörü Çıkış | 0 - 250V ayarlanabilir, kapasite 5KVA |
| Test Transformatörü | Kapasite 5KVA, maksimum çıkış voltajı AC 6000V (veya DC 6000V isteğe bağlı) |
| Yüksek Hassasiyetli Gerilim Sabitleyici | Çıkış AC 220V, güç 6000W, doğruluk ±%1 |
| Çevre sıcaklığı | oda sıcaklığı~40 OC |
|---|---|
| BAĞIL NEM | ≤ %75 |
| Çalışma voltajı | AC 220V ± 10V 50Hz |
| Isıtma gücü | 3500W |
| Dış boyutlar | L1000 * G400 * Y1000mm |
| Ortam sıcaklığı | -5°C ila 30°C |
|---|---|
| Çevresel Nem | ≤70% Çalışma voltajı: AC 220V ±10V |
| Mikrobilgisayar kontrolü | Otomatik ateşleme ve zamanlama |
| Gerçek zamanlı sıcaklık göstergesi | veri yazdırma |
| Gaz kaynağı | Doğal gaz, sıvılaştırılmış petrol gazı, %95 saflık (kullanıcı tarafından sağlanır) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | Elektronik, Elektronik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 120W |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 2KW |
| Doğruluk | ≤ %5 |
| Voltaj | 220v |
|---|---|
| Dış boyutlar | 800 L W700 1350mm H |
| Elektrot Ağırlığı | ±%0,25 |
| Elektrot | Elektrot Ağırlığı |
| Giriş Voltajı | AC 220 v |