| ابعاد | بسته به مدل متفاوت است، معمولاً 300x200x150 میلی متر |
|---|---|
| ظرفیت سیلندر گاز | 50 کیلوگرم × 6 سیلندر |
| دمای محیط | -10 درجه سانتیگراد 50 درجه سانتیگراد |
| زمان تثبیت | از دمای اتاق تا 750 ℃، C≤ 1h. |
| دقت | درجه 1/0.5 |
| ولتاژ تست | AC/DC0 تا 30 (کیلو ولت)، با افزایش خودکار ولتاژ |
|---|---|
| دقت ولتاژ | 5.0kV تا 30kV≤±5% |
| محدوده جریان نشتی | AC0~20(mA)، DC0~10(mA) |
| خطای جریان نشتی | 5 ≤ 5 ٪ |
| جریان خرابی | AC0~20mA±5٪، خودسرانه تنظیم می شود. |
| دقت کنترل دما | ± 2 |
|---|---|
| مصرف برق | 2500 وات |
| ولتاژ کار | AC 220 ولت ± 10 ولت، 50 هرتز |
| رطوبت محیطی | ≤75% |
| دمای محیط | دمای اتاق تا 40 درجه سانتیگراد |
| الکترود | ضخامت 0.5 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ تست | 100 ولت - 6000 ولت، قابل تنظیم به طور مداوم |
| تنظیم کننده ولتاژ خروجی | 0 - 250 ولت قابل تنظیم، ظرفیت 5KVA |
| ترانسفورماتور آزمایشی | ظرفیت 5KVA، حداکثر ولتاژ خروجی AC 6000V (یا DC 6000V اختیاری) |
| تثبیت کننده ولتاژ با دقت بالا | خروجی AC 220 ولت، قدرت 6000 وات، دقت ± 1% |
| دمای محیط زیست | دمای اتاق ~40 ℃ |
|---|---|
| رطوبت نسبی | ≤ 75٪ |
| ولتاژ کاری | AC 220 ولت ± 10 ولت 50 هرتز |
| قدرت گرمایش | 3500W |
| ابعاد خارجی | L1000 * W400 * H1000mm |
| دمای محیط | -5 تا 30 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت محیطی | ≤70٪ ولتاژ کاری: AC 220 ولت ± 10 ولت |
| کنترل ریز کامپیوتر | جرقه زنی و زمان بندی خودکار |
| نمایش زمان واقعی دما | چاپ داده ها |
| منبع گاز | گاز طبیعی، گاز مایع، خلوص 95% (ارائه شده توسط کاربر) |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| brand name | DAXIAN |
| قدرت | الکترونیکی، الکترونیکی |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| brand name | DAXIAN |
| قدرت | 120 وات |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
|---|---|
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| brand name | DAXIAN |
| قدرت | 2 کیلو وات |
| دقت | ≤ 5% |
| ولتاژ | ۲۲۰ ولت |
|---|---|
| ابعاد خارجی | 800 L W700 1350mm ساعت |
| وزن الکترود | ± 0.25٪ |
| الکترود | وزن الکترود |
| ولتاژ ورودی | AC 220 v |