| Wymiary | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj 300 x 200 x 150 mm |
|---|---|
| Pojemność butli z gazem | 50kg × 6 cylindrów |
| Temperatura otoczenia | -10 ° C ~ 50 ° C. |
| Czas stabilizacji | Od temperatury pokojowej do 750℃, C ≤ 1h. |
| Dokładność | Ocena 1/0,5 |
| Napięcie testowe | AC/DC0 do 30 (kV), z automatycznym wzrostem napięcia |
|---|---|
| Dokładność napięcia | 5,0 kV do 30 kV ≤ ± 5% |
| Zakres prądu upływowego | AC0~20(mA), DC0~10(mA) |
| Błąd prądu upływu | ≤ ± 5% |
| Prąd przebicia | AC0~20mA±5%, dowolnie ustawione; |
| Dokładność kontroli temperatury | ± 2 ℃ |
|---|---|
| Zużycie energii | 2500 W. |
| Napięcie robocze | AC 220 V ± 10 V, 50 Hz |
| Wilgotność środowiskowa | ≤75% |
| Temperatura otoczenia | Temperatura pokojowa do 40℃ |
| Elektroda | Grubość 0,5 mm |
|---|---|
| Napięcie testowe | 100 V - 6000 V, regulacja płynna |
| Regulator napięcia Wyjście | Regulacja w zakresie 0 - 250 V, moc 5 KVA |
| Transformator testowy | Moc 5KVA, maksymalne napięcie wyjściowe AC 6000V (lub opcjonalnie DC 6000V) |
| Stabilizator napięcia o wysokiej precyzji | Wyjście AC 220V, moc 6000W, dokładność ±1% |
| Temperatura środowiska | temperatura pokojowa ~40 ℃ |
|---|---|
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | ≤ 75% |
| Napięcie robocze | Prąd zmienny 220 V ± 10 V 50 Hz |
| Moc grzewcza | 3500 W. |
| Wymiary zewnętrzne | Dł. 1000 * szer. 400 * wys. 1000 mm |
| Temperatura otoczenia | -5 ℃ do 30 ℃ |
|---|---|
| Wilgotność środowiskowa | ≤70% Napięcie robocze: AC 220 V ± 10 V |
| Kontrola mikrokomputerów | Automatyczny zapłon i synchronizacja |
| Wyświetlanie temperatury w czasie rzeczywistym | drukowanie danych |
| Źródło gazu | Gaz ziemny, gaz płynny, czystość 95% (dostarcza użytkownik) |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | Elektroniczny, elektroniczny |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | 120 W |
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | 2KW |
| Dokładność | ≤ 5% |
| napięcie | 220 V |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne | 800 l W700 1350 mm h |
| Masa elektrody | ±0,25% |
| Elektroda | Masa elektrody |
| napięcie wejściowe | AC 220 v |