| Numer modelu | CF7132 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Komora testowa wnętrza wnętrza samochodowa (z kapturem oparowym) |
| Słowo kluczowe | Automotive Wewnętrzny tester spalania |
| Funkcja | do oceny jakościowej łatwości |
| Wysokość płomienia | 20 mm ± 2 mm do 100 mm ± 2 mm regulowany |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | Daxian |
| Moc | Elektroniczny |
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 kg |
|---|---|
| Maksymalny udar | 800mm |
| Prędkość testowa | 50 ~ 500 mm/min |
| Dokładność prędkości | 50 ± 0,5 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 60 cm 36 cm 175 cm |
| Władza | 500 W |
|---|---|
| Dokładność | ± 5% |
| Taca na kolekcję kropel | 300 mm od stojaka na próbkę |
| Nawias | Wysokość 500 mm |
| Posiadacz próbki promieniowania | Średnica wewnętrzna 118 mm, metalowa siatka 2,1 * 2,1 mm |
| Opcje pomiaru | 200 kg500 kg 1000 kg (1T) 2000 kg (2T) 5000 kg |
|---|---|
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 kg |
| Maksymalny skok | 800mm |
| Test prędkości | 50 ~ 500 mm/min |
| Dokładność prędkości | 50 ± 0,5 mm |
| Napięcie testowe | Bezstopniowa regulacja 100 V-6000 V |
|---|---|
| Stabilność napięcia | ± 1% |
| Moc | 6000 kW |
| Dokładność | 0,5% |
| Woltaż | 220 V |
| Napięcie testowe | Bezstopniowa regulacja 100 V-6000 V |
|---|---|
| Stabilność napięcia | ± 1% |
| Standard | IEC 60587 |
| Moc | 6000 kW |
| Dokładność | 0,5% |
| Czas | Można ustawić dowolnie od 0 do 999 godzin |
|---|---|
| Kontroler temperaturyRegulator temperatury | z ustawieniem PID |
| Wahania temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Jednorodność temperatury | ± 2,5 ℃ |
| Zakres temperatur | Temperatura pokojowa do 200 ℃ lub pokojowa |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | CHENGFENG |
| Numer modelu | CF8341 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | DX8339 |
| Standard | GB/T 12441-2005 |
| Słowo kluczowe | Spalanie powlekania opóźniającego |