| Model Numarası | CF8711 |
|---|---|
| Birim değiştirme | Kg,lb,N |
| Veri örnekleme sıklığı | 200 kez/sn |
| Etkili test genişliği | 150mm |
| Etkili Esneme Alanı | 650mm/800mm/1000mm |
| Sıcaklık Aralığı | RT+10°C ile 50°C arası |
|---|---|
| Nem aralığı | >%95 RH (Çalışma odasındaki gerçek nem değeri) |
| Sıcaklık homojenliği | ≤2 ℃ |
| Sıcaklık dalgalanması | ±0,5°C |
| Gaz üretim yöntemi | Silindir yöntemi |
| Çalışma boyutları | 600*600*600 G*Y*D (mm) |
|---|---|
| Dış kutu boyutları yaklaşık olarak | 1450*1650*1200mm |
| Su püskürtme halkasının çapı | 400 mm |
| Boru çapı | φ16mm |
| Püskürtme deliğinin çapı | φ 0,8 mm |
| İç Boyutlar | G500 * Y500 * D400mm |
|---|---|
| Boyutlar | G780 * Y1600 * D1450mm (Gerçek teslimat boyutlarına göre) |
| Güç Kaynağı Gereksinimleri | AC220V±10%V,50±1Hz,Tek fazlı üç telli |
| Maksimum kurulu güç | 4KW、5.5KW |
| Sıcaklık aralığı | Oda Sıcaklığı (oda sıcaklığı+15°C)~+150°C (kompresörsüz)、 -40°C ila+150°C |
| Sinyal Çıkışı | 4-20mA |
|---|---|
| Tepki süresi T90 | ≤2 Saniye |
| Ortam sıcaklığı | 0-45 ℃ |
| göreceli nem | <%90 (yoğuşma yok) |
| Doğrusallık | <± %0,1O2 |
| Sıcaklık kontrol aralığı | Oda sıcaklığının 6°C üstünde -400°C |
|---|---|
| Sıcaklık kontrolü doğruluğu | ± 0,01°C |
| Sıcaklık kontrol kanalları | 5 kanal (6 kanala genişletilebilir) |
| Programlanmış artış oranı | 0,1°C -50°C/dak |
| Zaman ayarı | 0-9999.9/dakika |
| Yük ayrıştırma derecesi | 1/100.000 |
|---|---|
| Yük doğruluğu | ≤0,5 |
| Test hızı | 0,1-500 mm/dak (bilgisayarda isteğe göre ayarlanabilir) |
| Test vuruşu | 400, 500 (Müşteri isteğine göre artırılabilir) |
| Test Genişliği | 40cm (müşteri isteğine göre genişletilebilir) |
| Sıklık | 50Hz+/-%3. |
|---|---|
| İş için giriş güç kaynağı | 220V+/-%10 AC |
| kontrol doğruluğu | ±1°C'den daha iyi |
| Gerekli sıcaklık aralığı | 10°C'den 80°C'ye |
| Yüksek gerilim transformatörünün doğruluğu | ±%1 olmalıdır. |
| Kutu sıcaklığı | RT+10 ila 50°C |
|---|---|
| Kutunun içindeki bağıl nem | %45~%75 bağıl nem |
| Ağın nominal tel çapı | 50 mikron |
| Satırlar arasındaki nominal aralık; | 70 μm'den fazla değil |
| Kutunun içindeki toz içeriği | 2Kg/m³ |
| Sıcaklık ayar aralığı | RT+5°C ile 60°C arası |
|---|---|
| Metal ağın standart tel çapı | 50 mikron |
| Rüzgar hızı | ≥7,5/sn |
| . Test odası ekranının standart tel çapı | 75 ila 100 mikron |
| Toz tüketimi | 3'te 2kg ila 4kg |