| Modelnummer | CF8711 |
|---|---|
| Overstappen van eenheid | kg,lb,N |
| De frequentie van de gegevensbemonstering | 200times/sec |
| Efficiënte testbreedte | 150 mm |
| Effectieve uitrekruimte | 650 mm/800 mm/1000 mm |
| Temperatuurbereik | RT+10℃ tot 50℃ |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | >95%RH (werkelijke vochtigheidswaarde in de werkkamer) |
| Temperatuuruniformiteit | ≤2℃ |
| Temperatuurschommeling | ±0,5℃ |
| Gasgeneratiemethode | Cylindermethode |
| Werk afmetingen | 600*600*600 B*H*D (mm) |
|---|---|
| De afmetingen van de buitenste doos zijn ongeveer | 1450*1650*1200mm |
| De diameter van de watersproeiring | 400 mm |
| De pijpdiameter | φ16 mm |
| De diameter van het spuitgat | φ 0,8 mm |
| Binnenafmetingen | B500 * H500 * D400mm |
|---|---|
| Afmetingen | B780 * H1600 * D1450mm (gebaseerd op werkelijke leveringsafmetingen) |
| Verplichtingen aan stroomvoorziening | AC220V ± 10% V, 50 ± 1 Hz, eenfase driedraads |
| Maximaal geïnstalleerd vermogen | 4 kW, 5,5 kW |
| Temperatuurbereik | RT (kamertemperatuur+15 ℃)~+150 ℃ (zonder compressor)、 -40 ℃ tot +150 ℃ |
| Signaaluitgang | 4-20 mA |
|---|---|
| Reactietijd T90 | ≤2 seconden |
| Omgevingstemperatuur | 0-45 ℃ |
| Relatieve vochtigheid | < 90% (geen condensatie) |
| Lineariteit | <± 0,1%O2 |
| De waaier van de temperatuurcontrole | 6℃ boven kamertemperatuur -400℃ |
|---|---|
| Temperatuurregeling Nauwkeurigheid | ± 0,01°C |
| Kanalen voor temperatuurregeling | 5 kanalen (uitbreidbaar tot 6 kanalen) |
| Geprogrammeerde stijgingssnelheid | 0,1℃-50℃/min |
| Tijdinstelling | 0-9999,9/min |
| Belasting ontledingsgraad | 1/100.000 |
|---|---|
| Bevestigingsnauwkeurigheid | ≤0,5% |
| Testsnelheid | 0,1-500 mm/min (kan willekeurig op de computer worden ingesteld) |
| Proefslag | 400, 500 (kan worden verhoogd volgens de eisen van de klant) |
| Testbreedte | 40 cm (kan worden uitgebreid volgens de eisen van de klant) |
| Frequentie | 50 Hz +/- 3%. |
|---|---|
| De ingangsvoeding voor werk is | 220V+/-10% AC |
| de regelnauwkeurigheid is | beter dan ±1°C |
| Het vereiste temperatuurbereik is | van 10°C tot 80°C |
| De nauwkeurigheid van de hoogspanningstransformator | moet ±1% zijn. |
| Box temperatuur | RT+10 tot 50°C |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in de doos | 45% ~ 75% RV |
| Nominale draaddiameter van het net | 50 μm |
| Nominale afstand tussen lijnen; | Niet meer dan 70 μm |
| Het stofgehalte in de doos is | 2Kg/m³ |
| Bereik temperatuuraanpassing | RT+5℃ tot 60℃ |
|---|---|
| Standaard draaddiameter van metalen gaas | 50 μm |
| Windsnelheid | ≥ 7,5/s |
| . Standaard draaddiameter van het scherm van de testkamer | 75 tot 100 μm |
| Stofverbruik | 2kg tot 4kg per 3 |