| De uitgangsspanning AC | 0,5 kV tot 6,0 kV |
|---|---|
| De capaciteit | meestal ≥ 1,5 kVA |
| De nauwkeurigheid van de spanningsmeting | ± 2% |
| Elektrodemateriaal | Platina of roestvrij staal |
| De elektrodedruk | 1,0 N ± 0,05 N |
| Elektrode | 0,5 mm dik Materiaal: roestvrij staal |
|---|---|
| Testspanning | Stepless regelbaar van 100V-6000V |
| Nauwkeurigheid laten vallen | 0,5% |
| Spanningsstabiliteit | ± 1% |
| Nauwkeurigheid | ± 1% |
| Stroom | 3 kW |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 3% |
| Spanning | 220V |
| Standaard | ASTM D5470-12 |
| Model | CF8377 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 2 kW |
| Temperatuurbereik | -60℃ tot 150℃ |
|---|---|
| Temperatuurschommeling | 0.5°C |
| Temperatuurafwijking | ≤2℃ |
| Verwarmingstijd | Ongeveer 40 minuten om van kamertemperatuur naar 150℃ te stijgen (niet-lineair zonder belasting) |
| Koeltijd | Het duurt ongeveer 60 minuten om af te koelen van kamertemperatuur naar -60℃ (onbelast, niet-lineair |
| Garantie | 1-5Years |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 6000 W |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
|---|---|
| plaats van oorsprong | Guangdong, China, Guangdong, China |
| Nauwkeurigheid | ≤ 5% |
| Spanning | 380 V |
| Type | Testmachine |
| Garantie | 1-5Years |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 6000 W |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| modelnummer | DX8388 |
| Modelnummer | CF8383 |
|---|---|
| Het verwarmen stroom | de stroom is tussen 120 en 150 A ((960°C) |
| Temperatuurmeting | 0.5 mm gewapende fijndraad thermocouple |
| Volume testkamer | 0,5M³, D60x B95xH 90cm |
| gloeiende draad | Een ring met een diameter van 4,0 mm is gemaakt van nikkel/chroomdraad |