| ولتاژ ورودی | AC 220 v |
|---|---|
| ولتاژ خروجی | AC 0-20 KV |
| ظرفیت الکتریکی | 1.5 کیلو ولت آمپر |
| روش آزمون | قوس متناوب ، قوس مداوم |
| جریان آزمون | 10mA-20MA-30MA-40MA اختیاری |
| دستگاه تست | 3 گروه |
|---|---|
| دما | دمای اتاق تا 300 درجه سانتیگراد |
| وزن ها | سه عدد از 50 گرم، 100 گرم، 200 گرم، 500 گرم و 1000 گرم |
| مقیاس | میتوتویو ژاپنی 0.01/10 میلی متر |
| جنس جعبه داخلی | فولاد ضد زنگ SUS#304 |
| زمان گرمایش | RT-250 ℃ به مدت 60 دقیقه |
|---|---|
| زمان خنک شدن | تقریباً 85 دقیقه طول می کشد تا تا دمای 70 درجه سانتیگراد خنک شود |
| زمان بازیابی ضربه | 30 دقیقه ضربه در دمای بالا در دمای 150 درجه سانتیگراد |
| دمای پایین | -10 تا -40 درجه سانتیگراد |
| دمای بالا | 50-200 ℃ |
| منبع تغذیه | 220 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| مشخصات توپ فولادی | (33 گرم، 50 گرم، 64 گرم، 95 گرم، 110 گرم، 134 گرم، 226 گرم) هر کدام 1 عدد |
| قدرت | 2.5 کیلو وات |
| محدوده ارتفاع ضربه | قابل تنظیم از 0 تا 2000 میلی متر |
| جعبه کنترل | الکترومغناطیس قابل جدا شدن از پایین نصب شده است. |
| ارتفاع سقوط توپ | قابل تنظیم از 0 تا 1500 میلی متر |
|---|---|
| حالت کنترل سقوط توپ | کنترل الکترومغناطیسی DC |
| وزنه های توپ فولادی | 110، 200، 225، 535، 360، 1040، 2260 گرم |
| منبع تغذیه | 220 ولت ، 50 هرتز |
| وزن دستگاه | تقریبا 25 کیلوگرم |
| درجه تجزیه بار | 1/100000 |
|---|---|
| دقت بارگذاری | 0.5 ٪ |
| سرعت تست | 0.1-500mm/min (می توان به صورت دلخواه در رایانه تنظیم کرد) |
| تست سکته مغزی | 400، 500 (بر اساس نیاز مشتری قابل افزایش است) |
| عرض تست | 40 سانتی متر (بر اساس نیاز مشتری قابل افزایش است) |
| ولتاژ منبع تغذیه (V) | 20±220٪ |
|---|---|
| حداکثر جریان | 5a |
| قدرت | 1.5 کیلووات |
| گزینه های ظرفیت | 2،5،10،20،50،100،200 کیلوگرم |
| دقت اندازه گیری نیرو است | در 0.5 ± از مقدار مشخص شده |
| گزینه های اندازه گیری | 200 کیلوگرم، 500 کیلوگرم، 1000 کیلوگرم (1T)، 2000 کیلوگرم (2T)، 5000 کیلوگرم (5T) |
|---|---|
| وضوح بار | 0.01 کیلوگرم |
| حداکثر ضربه (از جمله فیکسچر) | 800 میلی متر |
| سرعت تست | 50 ~ 500 میلی متر در دقیقه (قابل تنظیم) |
| دقت سرعت | 0.5 ± 50 میلی متر، 1.0 ± 500 میلی متر |
| انرژی تأثیرگذاری | 0.5، 1.0، 2.0، 4.0، 5.0J |
|---|---|
| سرعت ضربه | 2.9m/s |
| آونگ قبل از بلند کردن زاویه | 150 درجه |
| ارزش فارغ التحصیلی | 1%FS(J) |
| شعاع زاویه دایره ای تیغه ضربه | R2mm |
| زمان | 0 تا 999 ساعت را می توان خودسرانه تنظیم کرد |
|---|---|
| کنترل کننده دما کنترل کننده دما | با تنظیم PID |
| نوسان دما | ± 0.5 ℃ |
| یکنواختی دما | ± 2.5 ℃ |
| دامنه دما | دمای اتاق تا 200 درجه سانتیگراد یا اتاق |