| Güç | 1200W, Elektronik |
|---|---|
| Voltaj | 220v |
| Türü | Basınç kalibratörleri |
| Nominal sıkma kuvveti | 250KN |
| Sıcak plaka özellikleri | 350x350mm |
| Hız | 4M/s² 1500 kez /H |
|---|---|
| Sayma aralığı | 0-999999 |
| Motor Gücü | 0.37KW |
| Boyutlar | 2350*850*1700mm |
| Test Akımı | 0.1A |
| Çalışma güç kaynağı voltajı | 220v/50Hz |
|---|---|
| Üç derece | 0,75M, 1,1M ve 1,5M |
| Test gerilimi | 0 ila 6KV arasında sürekli olarak ayarlanabilir |
| Darbe kafasının malzemesi | Cr12 söndürülmüş ve elektrolizle kaplanmıştır |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasalar |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Uygulama | Her türlü kalıplanmış ürüne basmak |
| Görev | Her türlü kalıplanmış ürüne basmak |
| Nominal sıkma kuvveti | 250KN |
| Esneme yöntemi | iki/üç makara |
|---|---|
| Kaçma hızı | 0,33 m/s ve 0,1 m/s |
| Test akımı | 0 ila 35A |
| İki makara arasındaki hareket mesafesi | ≥1 metre |
| Test gerilimi | AC220V/380V,50HZ |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Güç | 6kw |
| Doğruluk | ≤ %5 |
| Voltaj | 220v |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8493 |
| Sıcaklık aralığı | RT 10°C~80°C |
| Yüzey kuvveti | 1,0 ± 0,05N |
|---|---|
| Test Gerilimi | 100-600V |
| Maksimum test akımı | 3a |
| İki elektrot arasındaki mesafe | 4.0mm |
| Bırakma Cihazı | Düşme zaman aralığı keyfi olarak ayarlanabilir |
| Maksimum çalışma basıncı | 2.5mpa |
|---|---|
| Güvenli patlama basıncı | 2,7 ila 3Mpa |
| Isıtıcı Gücü | 2300W |
| Sıcaklık kendini kontrol aralığı | Oda Sıcaklığı 200°C'ye |
| Sıcaklık sapması | ±0,5°C |
| Maksimum çalışma baskısı | 2.5mpa |
|---|---|
| Güvenli patlama basıncı | 2,7 ila 3Mpa |
| Isıtıcı gücü | 2300W |
| Sıcaklık otomatik kontrol aralığı | Oda Sıcaklığı 200°C'ye |
| Hacim | 4000cm³ |