| Güç | 3kw |
|---|---|
| Kesinlik | % 3 |
| Gerilim | 220V |
| Standart | ASTM D5470-12 |
| Model | CF8377 |
| Sıcaklık Aralığı | Oda sıcaklığı 250°C'ye kadar |
|---|---|
| Sıcaklık çözünürlüğü | 0,1°C |
| Zamanlayıcı | 0 ila 99 saat. |
| . Çalışma güç kaynağı | AC220V /50Hz |
| Isıtıcı Gücü | 3.5kw |
| Maksimum germe uzunluğu | 280mm |
|---|---|
| Germe hızı | 20-30 mm/dak |
| Chuck tipi | Kendiliğinden sıkılmayan |
| Uzama doğruluğu | ±% 1 |
| Çözünürlük | % 0.1 |
| Çift Fonksiyonlu Entegrasyon | Çekme kuvveti testini ve uzama ölçümünü tek bir ünitede birleştirerek birden fazla test cihazına ola |
|---|---|
| Yüksek Hassasiyetli Algılama | Gelişmiş yük hücresi teknolojisi, kalite güvencesi ve mevzuata uygunluk açısından kritik öneme sahip |
| Kullanıcı dostu operasyon | Anlaşılır istemler ve basit parametre ayarlarıyla sezgisel dijital ekran, operatörlerin testleri hız |
| Tepe Değeri Kilitleme | Test sırasında elde edilen maksimum kuvvet ve uzama değerlerini otomatik olarak yakalayıp tutar, ver |
| KÜRESEL UYUM | Tüm önemli uluslararası güvenlik ve performans standartlarını karşılayarak Kuzey Amerika, Avrupa, As |
| Motor gücü 5.5kw | 5.5kw |
|---|---|
| Hacim | (W × D × H) 1300 × 580 × 1320mm. |
| Güç kaynağı | 5∮, AC380V |
| Ağırlık | Yaklaşık 450Kg |
| Karıştırma kapasitesi | 0.5-3 kg (uygun miktarda kauçuk) |
| Motor gücü 5.5kw | 11kw |
|---|---|
| Hacim | (W × D × H) 1580 × 780 × 1380mm. |
| Güç kaynağı | 5∮, AC380V |
| Ağırlık | 800kg |
| Karıştırma kapasitesi | 1-5 kg (uygun miktarda kauçuk) |
| Test Gerilimi | 100V-6000V kademesiz ayarlanabilir |
|---|---|
| Voltaj stabilitesi | ±% 1 |
| Güç | 6000KW |
| Kesinlik | % 0.5 |
| Gerilim | 220V |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF8382 |
| Uygulama | tel ve kablo endüstrisi |
| Etkili alan | 2,4 m (uzunluk) * 1 m (genişlik) * 1,8 m (yükseklik) |
| Boyutları | 2,4 m (uzunluk) * 1 m (genişlik) * 2,5 m (yükseklik) |
| Transformatör kapasitesi | 10 KVA |
|---|---|
| Artırma yöntemi | Otomatik Programlanabilir Artırma |
| Test yöntemleri | DC testi, AC testi |
| Güç Kaynağı | AC220V 50/60Hz |
| Arıza voltajı | 0-50kV |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Gaz kaynağı | %95 saflık, propan ve hava karışık gaz |
| Propan akış ölçer | 1-100cm³/dk |
| Hava akış ölçer | 5 ~ 500cm³/dk |
| Yarı saydamlık çözümü | %0,0001 |