| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | CF8362 |
| Güç | Elektronik |
| Yanma laboratuvar boyutu | L3000 W3000 H2400 (mm) |
| Hareket aralığı | 2 ila 50 mm veya tartışılabilir |
|---|---|
| Test hızı | 3 ila 180 devir/dakika |
| Yük taşıyan rampalar (g) | 10,20,50,100,200,500 gr |
| Gerilim | 220V |
| Yük ağırlıkları | 10,20,50,100,200,500 gr (müşteri isteğine göre özelleştirilebilir) |
| Güç kaynağı voltajı (V) | %220±20 |
|---|---|
| Maksimum Akım | 5a |
| Güç | 1.5kW |
| Kapasite seçenekleri | 2,5,10,20,50,100,200kg |
| Kuvvet ölçüm doğruluğu | Belirtilen değerin ±% 0.5'i içinde |
| Test aparatı | 3 Grup |
|---|---|
| Sıcaklık | oda sıcaklığı 300℃'ye kadar |
| Ağırlıklar | üç adet 50g, 100g, 200g, 500g ve 1000g |
| Ölçek | Japon Mitotoyo 0.01/10mm |
| İç kutu malzemesi | SUS#304 paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | CF8380 |
| Güç | Elektronik |
| Pikap Dönme Hızı | 60 dev/dak |
| İç kutu boyutları | YDT-5/50 güç frekansı koronasız test transformatörünü kullanma, voltaj aralığı: 0-50KV |
|---|---|
| Ölçüm doğruluğu | ±% 0.2 |
| elektrot aralığı | 100 mm |
| Elektrot Sayısı | 5 |
| Yüksek gerilim transformatörünün nominal kapasitesi | 5kva |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF8329 |
| Ölçüm Seçenekleri | 200kg, 500kg, 1000kg (1T), 2000kg (2T), 5000kg (5T) İsteğe bağlı |
| Yük çözünürlüğü | 0.01kg |
| Maksimum strok | 800mm |
| Garanti | 5 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılandırması |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | 45kw |
| Kesinlik | 0.5 |
| Stil | Mikrobilgisayar kontrollü, portal tipi |
|---|---|
| Maksimum test kuvveti | 100kN (10T) |
| Test kuvveti aralığı | Kademesiz Hız Düzenleme |
| Test aralığı | %1 - %100FS |
| Test kuvvetinin doğruluğu; | Artı veya Eksi % 1 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Model Numarası | DX8388 |