| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Αριθμός μοντέλου | CF8362 |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Μέγεθος εργαστηρίου καύσης | L3000 W3000 H2400 (MM) |
| Το εύρος κίνησης είναι | 2 έως 50 mm ή συζητήσιμη |
|---|---|
| Ταχύτητα δοκιμής | 3 έως 180 σ.α.λ./λεπτό |
| Φέρουσες ράμπες (g) | 10,20,50,100,200,500 γρ |
| Δυναμικό | 220V |
| Βάρη φορτίου | 10,20,50,100,200,500 g (προσαρμόσιμο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Τάση τροφοδοσίας (V) | 220±20% |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα | 5Α |
| Εξουσία | 1,5 kW |
| Επιλογές χωρητικότητας | 2,5,10,20,50,100,200 κιλά |
| Η ακρίβεια μέτρησης της δύναμης είναι | Εντός ± 0,5% της αναφερόμενης τιμής |
| Συσκευή δοκιμής | 3 ομάδες |
|---|---|
| Θερμοκρασία | θερμοκρασία δωματίου σε 300℃ |
| Βάρη | τρία το καθένα των 50g, 100g, 200g, 500g και 1000g |
| Κλίμακα | Ιαπωνικό Mitotoyo 0,01/10 χλστ |
| Υλικό εσωτερικού κουτιού | SUS#304 ανοξείδωτο |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Αριθμός μοντέλου | CF8380 |
| Ισχύς | Ηλεκτρονικά |
| Ταχύτητα περιστροφής περιστροφικών πλακών | 60r/min |
| Διαστάσεις εσωτερικού κουτιού | Χρήση μετασχηματιστή δοκιμής χωρίς κορώνα συχνότητας ισχύος YDT-5/50, εύρος τάσης: 0-50KV |
|---|---|
| Ακρίβεια μέτρησης | ± 0,2% |
| Διάστημα ηλεκτροδίων | 100mm |
| Αριθμός ηλεκτροδίων | 5 |
| Ονομαστική χωρητικότητα μετασχηματιστή υψηλής τάσης | 5KVA |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | CF8329 |
| Επιλογές μέτρησης | 200kg, 500kg, 1000kg (1T), 2000kg (2T), 5000kg (5T) προαιρετικά |
| Ψήφισμα φορτίων | 00,01 κιλά |
| Μέγιστη στροφή | 800MM |
| Εγγύηση | 5 ετών |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM, Ανασυγκρότηση λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Εξουσία | 45kW |
| Ακρίβεια | 0,5 |
| Στυλ | Ελεγχόμενο από μικροϋπολογιστή, τύπου σκελετών |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη δοκιμής | 100kN (10T) |
| Εύρος δύναμης δοκιμής | Κανονισμός ταχύτητας Stepless |
| Εύρος δοκιμής | 1%-100% FS |
| Ακρίβεια της δύναμης δοκιμής. | Συν ή μείον 1% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | DAXIAN |
| αριθμός μοντέλου | DX8388 |