| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8362 |
| Władza | Elektroniczny |
| Rozmiar laboratorium spalania | L3000 W3000 H2400 (mm) |
| Zakres ruchu wynosi | 2 do 50 mm lub do negocjacji |
|---|---|
| Prędkość testu | 3 do 180 obr./min |
| Rampy nośne (g) | 10,20,50,100,200,500 g |
| Woltaż | 220 V |
| Obciążenia | 10,20,50,100,200,500 g (możliwość dostosowania do wymagań klienta) |
| Napięcie zasilania (V) | 220±20% |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 5a |
| Moc | 1,5 kW |
| Opcje pojemności | 2,5,10,20,50,100,200 kg |
| Dokładność pomiaru siły wynosi | W granicach ± 0,5% wskazanej wartości |
| Aparatura testowa | 3 grupy |
|---|---|
| Temperatura | temperatura pokojowa do 300℃ |
| Wagi | trzy sztuki po 50g, 100g, 200g, 500g i 1000g |
| Skala | Japońskie Mitotoyo 0,01/10mm |
| Materiał pudełka wewnętrznego | Stal nierdzewna SUS#304 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Numer modelu | CF8380 |
| Władza | Elektroniczny |
| Prędkość obrotowa gramofonu | 60r/min |
| Wymiary wewnętrzne pudełka | Korzystanie z transformatora testowego YDT-5/50 o częstotliwości sieciowej bez wyładowań koronowych, |
|---|---|
| Dokładność pomiaru | ± 0,2% |
| Rozstaw elektrod | 100 mm |
| Liczba elektrod | 5 |
| Moc znamionowa transformatora wysokiego napięcia | 5KVA |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Numer modelu | CF8329 |
| Opcje pomiaru | 200 kg, 500 kg, 1000 kg (1T), 2000 kg (2T), 5000 kg (5T) Opcjonalnie |
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 kg |
| Maksymalny skok | 800mm |
| Gwarancja | 5 Year |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | 45 kW |
| Dokładność | 0,5 |
| Styl | Sterowany mikrokomputerem, typu bramowego |
|---|---|
| Maksymalna siła testowa | 100kN (10T) |
| Zakres siły testowej | Bezstopniowa regulacja prędkości |
| Zakres testowy | 1%-100%FS |
| Dokładność siły testowej; | Plus lub minus 1% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Numer modelu | DX8388 |