| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8362 |
| Vermogen | Elektronisch |
| Grootte verbrandingslaboratorium | L3000 W3000 H2400 (mm) |
| Het bewegingsbereik is | 2 tot 50 mm of bespreekbaar |
|---|---|
| Testsnelheid | 3 tot 180 tpm/min |
| Draagbruggen (g) | 10,20,50,100,200,500 gr |
| Spanning | 220V |
| Gewichten laden | 10,20,50,100,200,500 g (aanpasbaar volgens klantvereisten) |
| Voedingsspanning (V) | 220±20% |
|---|---|
| Maximale stroom | 5A |
| Stroom | 1,5 kW |
| Capaciteit opties | 2,5,10,20,50,100,200 kg |
| De nauwkeurigheid van de krachtmeting is | Binnen ± 0,5% van de aangegeven waarde |
| Testapparatuur | 3 groepen |
|---|---|
| Temperatuur | kamertemperatuur aan 300℃ |
| Gewichten | drie elk van 50 g, 100 g, 200 g, 500 g en 1000 g |
| Grootte | Japanse Mitotoyo 0,01/10mm |
| Materiaal binnendoos | SUS#304 roestvrij staal |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8380 |
| Kracht | Elektronisch |
| De Snelheid van de draaischijfomwenteling | 60r/min |
| Inwendige doos afmetingen | Met behulp van YDT-5/50 coronavrije testtransformator met voedingsfrequentie, spanningsbereik: 0-50K |
|---|---|
| Meetnauwkeurigheid | ± 0,2% |
| Elektrode het uit elkaar plaatsen | 100 mm |
| Aantal elektroden | 5 |
| Nominaal vermogen van hoogspanningstransformator | 5kva |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF8329 |
| Opties voor metingen | 200 kg, 500 kg, 1000 kg (1T), 2000 kg (2T), 5000 kg (5T) facultatief |
| Ladingsresolutie | 00,01 kg |
| Maximale slagkracht | 800MM |
| Garantie | 5 jaar |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM, software -re -engineering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | 45 kW |
| Nauwkeurigheid | 0,5 |
| Stijl | Microcomputergestuurd, portaaltype |
|---|---|
| Maximale testkracht | 100kN (10T) |
| Bereik testkracht | De Verordening van de Steplesssnelheid |
| Testbereik | 1%-100%FS |
| Nauwkeurigheid van testkracht; | Plus of Minus 1% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| modelnummer | DX8388 |