| Stroom | 3 kW |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 3% |
| Spanning | 220V |
| Standaard | ASTM D5470-12 |
| Model | CF8377 |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur tot 250℃ |
|---|---|
| Temperatuurresolutie | 0,1℃ |
| Tijdopnemer | 0 tot 99 uur. |
| . Werkende voeding | AC220V /50Hz |
| Verwarmingsvermogen | 3,5 kW |
| Maximale reklengte | 280 mm |
|---|---|
| Uitrekkende snelheid | 20-30 mm/min |
| Chuck-type | Niet zelfspannend |
| Reknauwkeurigheid | ± 1% |
| Oplossing | 0,1% |
| Dubbele functie-integratie | Combineert trekkrachttests en rekmetingen in één enkele eenheid, waardoor de noodzaak voor meerdere |
|---|---|
| Uiterst nauwkeurige detectie | Geavanceerde loadceltechnologie zorgt voor uitzonderlijke nauwkeurigheid en herhaalbaarheid van test |
| Gebruiksvriendelijke bediening | Intuïtief digitaal display met duidelijke aanwijzingen en eenvoudige parameterinstellingen, waardoor |
| Piekwaardevergrendeling | Registreert en bewaart automatisch de maximale kracht- en verlengingswaarden die tijdens het testen |
| Wereldwijde naleving | Voldoet aan alle belangrijke internationale veiligheids- en prestatienormen, waardoor het geschikt i |
| Motorvermogen 5,5 kW | 5,5 kW |
|---|---|
| Volume | (W × D × H) 1300 × 580 × 1320 mm. |
| Stroomvoorziening | 5∮, AC380V |
| Gewicht | Ongeveer 450Kg |
| Mengvermogen | 0,5-3 kg (geschikte hoeveelheid rubber) |
| Motorvermogen 5,5 kW | 11 kW |
|---|---|
| Volume | (W × D × H) 1580 × 780 × 1380 mm. |
| Stroomvoorziening | 5∮, AC380V |
| Gewicht | 800 kg |
| Mengvermogen | 1-5 kg (geschikte hoeveelheid rubber) |
| Testspanning | Stepless regelbaar van 100V-6000V |
|---|---|
| Spanningsstabiliteit | ± 1% |
| Stroom | 6000KW |
| Nauwkeurigheid | 0,5% |
| Spanning | 220V |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF8382 |
| Sollicitatie | van de draad- en kabelindustrie |
| Efficiënte ruimte | 2.4m (lengte) * 1m (breedte) * 1.8m (hoogte) |
| Afmetingen | 2.4m (lengte) * 1m (breedte) * 2,5m (hoogte) |
| Transformatorcapaciteit | 10 kva |
|---|---|
| Steunmethode | Automatisch programmeerbaar versterken |
| Testmethoden | DC-test, AC-test |
| Voeding | AC220V 50/60Hz |
| Afbraakspanning | 0-50 kV |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Gasbron | Zuiverheid van 95%, propaan en lucht mengsel |
| Propaanstroommeter | 1-100 cm3/min |
| Luchtstroommeter | 5 tot 500 cm3/min |
| Translucentie resolutie | 0,0001% |