| قدرت | 3 کیلو وات |
|---|---|
| دقت | 3 ٪ |
| ولتاژ | 220 ولت |
| استاندارد | ASTM D5470-12 |
| مدل | cf8377 |
| دامنه دما | دمای اتاق تا 250 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| وضوح دما | 0.1 درجه سانتیگراد |
| تایمر | 0 تا 99 ساعت |
| . منبع تغذیه کار | AC220V /50HZ |
| قدرت بخاری | 3.5 کیلو وات |
| حداکثر طول کشش | 280 میلی متر |
|---|---|
| سرعت کشش | 20-30 میلی متر در دقیقه |
| نوع چاک | غیر خود سفت شونده |
| دقت ازدیاد طول | ± 1 ٪ |
| وضوح | 0.1 ٪ |
| ادغام دو کاره | آزمایش نیروی کششی و اندازهگیری ازدیاد طول را در یک واحد ترکیب میکند و نیاز به دستگاههای آزمایش مت |
|---|---|
| سنجش با دقت بالا | فناوری سلول لود پیشرفته دقت و تکرارپذیری استثنایی نتایج آزمایش را تضمین می کند که برای تضمین کیفیت و |
| عملیات کاربر پسند | صفحه نمایش دیجیتال بصری با اعلان های واضح و تنظیمات پارامتر ساده، به اپراتورها اجازه می دهد تا به سر |
| قفل کردن اوج ارزش | به طور خودکار حداکثر نیرو و ازدیاد طول بدست آمده در طول آزمایش را گرفته و نگه می دارد و از از دست رف |
| انطباق جهانی | تمام استانداردهای بین المللی ایمنی و عملکرد را برآورده می کند و آن را برای آزمایش محصولاتی که برای ب |
| قدرت موتور 5.5 کیلو وات | 5.5 کیلو وات |
|---|---|
| حجم | (W × D × H) 1300 × 580 × 1320mm. |
| منبع تغذیه | 5∮ ، AC380V |
| وزن | حدود 450 کیلوگرم |
| ظرفیت اختلاط | 0.5-3 کیلوگرم (مقدار مناسب لاستیک) |
| قدرت موتور 5.5 کیلو وات | 11 کیلو وات |
|---|---|
| حجم | (W × D × H) 1580 × 780 × 1380mm. |
| منبع تغذیه | 5∮ ، AC380V |
| وزن | 800 کیلوگرم |
| ظرفیت اختلاط | 1-5 کیلوگرم (مقدار مناسب لاستیک) |
| ولتاژ تست | 100V-6000V بدون پله قابل تنظیم |
|---|---|
| ثبات ولتاژ | ± 1 ٪ |
| قدرت | 6000 کیلووات |
| دقت | 0.5 ٪ |
| ولتاژ | 220 ولت |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| شماره مدل | cf8382 |
| برنامه | صنعت سیم و کابل |
| فضای موثر | 2.4 متر (طول) * 1 متر (عرض) * 1.8 متر (ارتفاع) |
| ابعاد | 2.4 متر (طول) * 1 متر (عرض) * 2.5 متر (ارتفاع) |
| ظرفیت ترانسفورماتور | 10 کیلو ولت |
|---|---|
| روش تقویت | افزایش خودکار قابل برنامه ریزی |
| روشهای تست | تست DC ، تست AC |
| منبع تغذیه | AC220V 50/60Hz |
| ولتاژ خرابی | 0-50 کیلو ولت |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| منبع گاز | خلوص 95 ٪ ، پروپان و گاز مخلوط هوا |
| اندازه گيري جريان پروپان | 1-100 سانتی متر در دقیقه |
| اندازه گیری جریان هوا | 5 ~ 500 سانتی متر در دقیقه |
| وضوح شفاف | 0.0001٪ |