| Εξουσία | 3kW |
|---|---|
| Ακρίβεια | 3% |
| Δυναμικό | 220V |
| Πρότυπο | ΑΣTM D5470-12 |
| Μοντέλο | CF8377 |
| Εύρος θερμοκρασίας | Θερμοκρασία δωματίου έως 250℃ |
|---|---|
| Ψήφισμα θερμοκρασίας | 0,1℃ |
| Χρονόμετρο | 0 έως 99 ώρες. |
| . Τροφοδοτικό λειτουργίας | AC220V το /50Hz |
| Δύναμη θέρμανσης | 3,5 kW |
| Μέγιστο μήκος διάτασης | 280mm |
|---|---|
| Ταχύτητα τεντώματος | 20-30 mm/min |
| Τύπος τσοκ | Μη αυτοσφιχτό |
| Ακρίβεια επιμήκυνσης | ± 1% |
| Ψήφισμα | 0,1% |
| Ενσωμάτωση διπλής λειτουργίας | Συνδυάζει δοκιμή δύναμης εφελκυσμού και μέτρηση επιμήκυνσης σε μία μόνο μονάδα, εξαλείφοντας την ανά |
|---|---|
| Ανίχνευση υψηλής ακρίβειας | Η προηγμένη τεχνολογία κυψελών φορτίου εξασφαλίζει εξαιρετική ακρίβεια και επαναληψιμότητα των αποτε |
| Λειτουργία φιλική προς το χρήστη | Διαισθητική ψηφιακή οθόνη με σαφείς προτροπές και απλές ρυθμίσεις παραμέτρων, που επιτρέπει στους χε |
| Κλείδωμα μέγιστης τιμής | Καταγράφει και διατηρεί αυτόματα τις μέγιστες τιμές δύναμης και επιμήκυνσης που επιτυγχάνονται κατά |
| ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΣΥΜΜΟΡΦΩΣΗ | Πληροί όλα τα σημαντικά διεθνή πρότυπα ασφάλειας και απόδοσης, καθιστώντας το κατάλληλο για δοκιμή π |
| Ισχύς κινητήρα 5.5kW | 5.5kW |
|---|---|
| Τόμος | (W × D × H) 1300 × 580 × 1320mm. |
| Τροφοδοσία | 5∮, AC380V |
| Βάρος | Περίπου 450Kg |
| Χωρητικότητα ανάμιξης | 0,5-3 kg (κατάλληλη ποσότητα καουτσούκ) |
| Ισχύς κινητήρα 5.5kW | 11kW |
|---|---|
| Τόμος | (W × D × H) 1580 × 780 × 1380mm. |
| Τροφοδοσία | 5∮, AC380V |
| Βάρος | 800 κιλά |
| Χωρητικότητα ανάμιξης | 1-5 kg (κατάλληλη ποσότητα καουτσούκ) |
| Δοκιμαστική τάση | Stepless διευθετήσιμος 100V-6000V |
|---|---|
| Σταθερότητα τάσης | ± 1% |
| Εξουσία | 6000KW |
| Ακρίβεια | 0,5% |
| Δυναμικό | 220V |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | CF8382 |
| Εφαρμογή | της βιομηχανίας καλωδίων και καλωδίων |
| Αποτελεσματικό διάστημα | 2.4m (μήκους) * 1m (εύρος) * 1,8m (ύψος) |
| Μέγεθος | 2.4m (μήκους) * 1m (εύρος) * 2,5m (ύψος) |
| Χωρητικότητα μετασχηματιστή | 10 kVA |
|---|---|
| Μέθοδος τόνωσης | Αυτόματη προγραμματισμένη ενίσχυση |
| Μέθοδοι δοκιμής | Δοκιμή συνεχούς ρεύματος, δοκιμή εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Τροφοδοτικό | AC220V 50/60Hz |
| Τάση διάσπασης | 0-50kV |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Πηγή αερίου | Καθαρότητα 95%, ανάμειξη αερίου προπανίου και αέρα |
| Μετρητής ροής προπανίου | 1-100cm3/min |
| Μετρητής ροής αέρα | 5 ~ 500cm3/min |
| Διαφάνεια ανάλυσης | 0,0001% |