| Βάρος | 125 κιλά |
|---|---|
| Διάσταση | 60mm*36mm*175mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Το σύστημα ύγρανσης συμπύκνωσης | ένας πλήρως ανοξείδωτος υγραντήρας εξάτμισης ρηχής επιφάνειας |
|---|---|
| Σύστημα παροχής νερού | Η παροχή νερού ύγρανσης υιοθετεί αυτόματο έλεγχο |
| Μέθοδοι έκθεσης | Έκθεση συμπύκνωσης ατμών υγρασίας, έκθεση σε ακτινοβολία φωτός |
| Διαστάσεις στούντιο | ΔxΠxΥ450Χ1170Χ500 |
| Υποστηριζόμενη ποσότητα δείγματος | περίπου 40 τεμάχια, 150Χ75 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM, Ανασχεδιασμός λογισμικού |
| Αριθμός μοντέλου | CF8393 |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Λειτουργία | για τη μέτρηση της μηχανικής αντοχής μονωτικών καλωδίων PVC |
| Δύναμη | 2KW |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V |
| Συνολικό βάρος | 500KG |
| Σταθερή θερμοκρασία | 20±5°C |
| Μέγεθος κιβωτίων δοκιμής | (L) 1.2*(W) 2.2*(H) 4 M |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Ονομαστική δύναμη συμπίεσης | 0,80 ΕΚ. |
| Προδιαγραφή θερμής πλάκας | 500*500mm |
| Μοντέλο | 60mm |
| Χωρητικότητα ανάμιξης | 2-10 kg |
|---|---|
| Ισχύς κινητήρα 5.5kW | 11kW |
| Τροφοδοσία | 5∮, AC380V |
| Μέγεθος τυμπάνου | E e e 250mm × l 650mm (σκληρή χρωμική επένδυση στην επιφάνεια υψηλής σκληρότητας, χωρίς κολλητική ή |
| Αναλογία ταχύτητας του τυμπάνου | 1: 1.35 (ο λόγος ταχύτητας μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Μέγιστο φορτίο δοκιμής | 100 κιλά |
|---|---|
| Εύρος εύρους | 25,4mm (1 ίντσα) |
| Συγκριτική ταχύτητα οχήματος | 25 έως 40 km/h |
| Βάρος μηχανής | 200 |
| Εύρος Συχνοτήτων | 150 έως 300 rpm (στροφές ανά λεπτό |
| Εύρος θερμοκρασίας | -40 έως 150 ℃ |
|---|---|
| Σταθερότητα ελέγχου θερμοκρασίας | 0.5°C |
| Απόκλιση θερμοκρασίας | 2.0℃ |
| Ρυθμός αλλαγής θερμοκρασίας | Μέσος όρος 1,5℃/λεπτό (-40 έως +150℃) |
| Εύρος Υγρασίας | 20% έως 98% RH |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Αριθμός μοντέλου | CF8399 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220V 50Hz |
| Τύπος | ISO 9772 GB/T8333-2008 |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός μοντέλου | CF8401 |
| Τύπος | GB/T11785-2005,ISO9239-1 |