| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ισχύς | 20KVA |
| Τετάρτη | 220V |
| Εύρος μέτρησης του μετρητή ροής θερμότητας | (0-15) Kw/m' |
|---|---|
| Ακρίβεια του μετρητή ροής θερμότητας | ±0,2 Kw/m' |
| ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΜΕΤΡΗΤΗ ΡΟΗΣ ΘΕΡΜΟΤΗΤΑΣ | < ± 3% |
| Ακρίβεια | ±0,5℃ |
| Λάθος θερμοκρασίας του μαύρου σώματος | ± 5°C |
| Εύρος μέτρησης | (0-15) Kw/m' |
|---|---|
| Ακρίβεια | < ± 3% |
| Σειρά | 400-600℃ |
| Λάθος θερμοκρασίας του μαύρου σώματος | ± 5°C |
| Ταχύτητα εξαγωγής καπνού | (2,5±0,2)m/s; |
| Ακρίβεια του μετρητή ροής θερμότητας | ±0,2Kw/m² |
|---|---|
| ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΜΕΤΡΗΤΗ ΡΟΗΣ ΘΕΡΜΟΤΗΤΑΣ | < ± 3% |
| Ακρίβεια | ±0,5℃ |
| Σφάλμα θερμοκρασίας μαύρου σώματος | ± 5°C |
| Ταχύτητα εξαγωγής καπνού | (2,5±0,2) m/s |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός μοντέλου | CF9218 |
| Ακρίβεια μέτρησης X ,Y (μm) | 3.0+L/150 |
| Εύρος θερμοκρασίας | RT+10℃ έως 50℃ |
|---|---|
| Εύρος Υγρασίας | >95%RH (πραγματική τιμή υγρασίας στο θάλαμο εργασίας) |
| Ομοιομορφία θερμοκρασίας | ≤2℃ |
| Διακύμανση θερμοκρασίας | ±0,5℃ |
| Μέθοδος παραγωγής αερίου | Μέθοδος κυλίνδρου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμός μοντέλου | CF8393 |
| Τετάρτη | Τριφογενής σύρμα AC 380 V |
| Δοκιμή ισχύος τροφοδοτικού | 2100W |
|---|---|
| Τάση δοκιμής | 100V-600V μπορεί να ρυθμιστεί |
| Η δύναμη που ασκείται από το ηλεκτρόδιο στην επιφάνεια του δείγματος είναι | 1,0Ν±0,5 |
| Απόσταση ηλεκτροδίου | 40,0 mm±0.1 |
| Το ύψος του σταγονιδίου | 30 έως 40 mm |
| Εύρος μέτρησης | 0-80% |
|---|---|
| Ψήφισμα | 0,1L/min 3,5 |
| Ακρίβεια μέτρησης | 2.5 βαθμός |
| Εσωτερική διάμετρος | 75mm |
| Ρυθμός ροής αερίου | 40mm±10mm/s |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | DAXIAN |
| Δύναμη | 1000V |