| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | 20 kVA |
| napięcie | 220 V |
| Zakres pomiarowy miernika strumienia ciepła | (0-15) kW/m' |
|---|---|
| Dokładność miernika strumienia ciepła | ±0,2 kW/m” |
| DOKŁADNOŚĆ MIERNIKA STRUMIENIA CIEPŁA | <±3% |
| Dokładność | ± 0,5 ℃ |
| Błąd temperatury ciała czarnego | ±5℃ |
| Zakres pomiaru | (0-15) kW/m' |
|---|---|
| Dokładność | <±3% |
| Zakres | 400-600 ℃ |
| Błąd temperatury ciała czarnego | ±5℃ |
| Prędkość odprowadzania dymu | (2,5±0,2)m/s; |
| Dokładność miernika strumienia ciepła | ±0,2 kW/m² |
|---|---|
| DOKŁADNOŚĆ MIERNIKA STRUMIENIA CIEPŁA | <±3% |
| Dokładność | ± 0,5 ℃ |
| Błąd temperatury ciała doskonale czarnego | ±5℃ |
| Prędkość odprowadzania dymu | (2,5±0,2)m/s |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF9218 |
| Dokładność pomiaru X ,Y (μm) | 3,0+L/150 |
| Zakres temperatur | RT+10℃ do 50℃ |
|---|---|
| Zakres wilgotności | >95%RH (Rzeczywista wartość wilgotności w komorze roboczej) |
| Jednorodność temperatury | ≤2℃ |
| Wahania temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Metoda wytwarzania gazu | Metoda cylindrowa |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF8393 |
| Napięcie zasilania | Trójfazowy czteroprzewodowy AC 380 V |
| Sprawdź moc zasilacza | 2100 W. |
|---|---|
| Napięcie testowe | 100V-600V można ustawić |
| Siła przyłożona przez elektrodę do powierzchni próbki wynosi | 1,0N±0,5 |
| Odległość elektrody | 4,0 mm ± 0,1 |
| Wysokość kropli | 30 do 40 mm |
| Zakres pomiaru | 0-80% |
|---|---|
| Rezolucja | 0,1 l/min 3,5 |
| Dokładność pomiaru | 2,5 klasy |
| Średnica wewnętrzna | 75 mm |
| Natężenie przepływu gazu | 40 mm ± 10 mm/s |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | 1000 V |