| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Power | 20KVA |
| Voltage | 220V |
| Measurement Range Of The Heat Flux Meter | (0-15) Kw/m' |
|---|---|
| Accuracy Of The Heat Flux Meter | ±0.2Kw/m' |
| Heat Flux Meter Accuracy | <±3% |
| Accuracy | ±0.5℃ |
| Blackbody Temperature Error | ±5℃ |
| Measurement Range | (0-15) Kw/m' |
|---|---|
| Accuracy | <±3% |
| Range | 400-600℃ |
| Blackbody Temperature Error | ±5℃ |
| Smoke Exhaust Velocity | (2.5±0.2)m/s; |
| Accuracy Of The Heat Flux Meter | ±0.2Kw/m ² |
|---|---|
| Heat Flux Meter Accuracy | <±3% |
| Accuracy | Of ±0.5℃ |
| Blackbody Temperature Error | ±5℃ |
| Smoke Exhaust Velocity | (2.5±0.2)m/s |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | CF9218 |
| X ,Y Measure Accuracy (μm) | 3.0+L/150 |
| Temperature Range | RT+10℃ To 50℃ |
|---|---|
| Humidity Range | >95%RH (Actual Humidity Value In The Working Chamber) |
| Temperature Uniformity | ≤2℃ |
| Temperature Fluctuation | ±0.5℃ |
| Gas Generation Method | Cylinder Method |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | CF8393 |
| Power Supply Voltage | AC 380 V Three-phase Four Wire |
| Test Power Supply Power | 2100W |
|---|---|
| Test Voltage | 100V-600V Can Be Set |
| The Force Applied By The Electrode To The Surface Of The Sample Is | 1.0N±0.5 |
| Electrode Distance | 4.0mm±0.1 |
| The Height Of The Droplet | 30 To 40mm |
| Measurement Range | 0-80% |
|---|---|
| Resolution | 0.1L/min 3.5 |
| Measurement Accuracy | 2.5 Grade |
| Inner Diameter | 75mm |
| Gas Flow Rate | 40mm±10mm/s |
| Warranty | 1 YEAR |
|---|---|
| Customized Support | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | DAXIAN |
| Power | 1000v |