| Gewicht | 125 kg |
|---|---|
| Afmeting | 60 mm*36 mm*175 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Kracht | Elektronisch |
| Het condensatiebevochtigingssysteem | een volledig roestvrijstalen verdampingsbevochtiger met ondiep oppervlak |
|---|---|
| Watervoorziening | De bevochtigingswatervoorziening wordt automatisch geregeld |
| Blootstellingsmethoden | Blootstelling aan vochtdampcondensatie, blootstelling aan lichtstraling |
| De studioafmetingen | DxBxH450X1170X500 |
| Ondersteunde monsterhoeveelheid | circa 40 stuks, 150X75 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM, softwarere-engineering |
| Modelnummer | CF8393 |
| Stroom | Elektronisch |
| Functie | voor het meten van de mechanische sterkte van PVC-geïsoleerde kabels |
| Vermogen | 2 kW |
|---|---|
| Spanning | 220 V |
| Totaal gewicht | 500KG |
| Constante temperatuur | 20±5°C |
| De Grootte van de testdoos | (L)1.2*(B)2.2*(H)4 M |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Nominale klemkracht | 0.80MN |
| Specificatie van de warmteplaat | 500*500 mm |
| Dikte van de warmteplaat | 60 mm |
| Mengvermogen | 2-10 kg |
|---|---|
| Motorvermogen 5,5 kW | 11 kW |
| Stroomvoorziening | 5∮, AC380V |
| Trommelmaat | Ф ф250mm × L 650 mm (hard chroomplating op oppervlak met een hoog hardheid, geen plakken of delamina |
| Snelheidsverhouding van drum | 1: 1,35 (snelheidsverhouding kan worden aangepast aan de vereisten van de klant) |
| Maximale testbelasting | 100 kg |
|---|---|
| Amplitudebereik | 25,4 mm (1 inch) |
| Simulatie van voertuigsnelheid | 25 tot 40 km/h |
| Machinegewicht | 200 |
| Frequentiebereik | 150 tot 300 tpm (omwentelingen per minuut |
| Temperatuurbereik | -40 tot 150 ℃ |
|---|---|
| Temperatuurregeling Stabiliteit | 0.5°C |
| Temperatuurafwijking | 2.0℃ |
| Temperatuurveranderingssnelheid | Gemiddeld 1,5℃/min (-40 tot +150℃) |
| Vochtigheidsbereik | 20% tot 98% RH |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8399 |
| Voeding | AC220V 50Hz |
| Standaard | ISO 9772 GB/T8333-2008 |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF8401 |
| Standaard | GB/T11785-2005,ISO9239-1 |