| وزن | 125 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 60mm*36mm*175mm |
| تضمین | 1 سال |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| قدرت | الکترونیکی |
| سیستم مرطوب کننده چگالش | یک رطوبت ساز تبخیر سطح کم عمق کاملاً ضد زنگ |
|---|---|
| سیستم تامین آب | تامین آب مرطوب کننده کنترل خودکار را اتخاذ می کند |
| روش های قرار گرفتن در معرض | قرار گرفتن در معرض تراکم بخار رطوبت، قرار گرفتن در معرض تابش نور |
| ابعاد استودیو | DxWxH450X1170X500 |
| مقدار نمونه پشتیبانی شده | تقریبا 40 قطعه، 150X75 |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| شماره مدل | cf8393 |
| قدرت | الکترونیکی |
| تابع | برای اندازه گیری استحکام مکانیکی کابل های عایق PVC |
| قدرت | 2 کیلو وات |
|---|---|
| ولتاژ | ۲۲۰ ولت |
| وزن مجموع | ۵۰۰ کیلوگرم |
| دمای ثابت | 20±5 ℃ |
| اندازه جعبه تست | (l) 1.2*(w) 2.2*(ح) 4 متر |
| ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| نیروی گیره اسمی | 0.80mn |
| مشخصات صفحه داغ | 500*500 میلی متر |
| ضخامت صفحه داغ | ۶۰ میلی متر |
| ظرفیت اختلاط | 2-10 کیلوگرم |
|---|---|
| قدرت موتور 5.5 کیلو وات | 11 کیلو وات |
| منبع تغذیه | 5∮ ، AC380V |
| اندازه طبل | ф ф ф250mm × L 650mm (آبکاری کروم سخت بر روی سطح سختی زیاد ، بدون چسبندگی یا لایه لایه شدن) |
| نسبت سرعت طبل | 1: 1.35 (نسبت سرعت با توجه به نیاز مشتری قابل تنظیم است) |
| حداکثر بار تست | 100 کیلوگرم |
|---|---|
| دامنه دامنه | 25.4 میلی متر (1 اینچ) |
| سرعت ماشین شبیه سازی شده | 25 تا 40 کیلومتر در ساعت |
| وزن ماشین | 200 |
| محدوده فرکانس | 150 تا 300 دور در دقیقه (دور در دقیقه |
| دامنه دما | -40 تا 150 |
|---|---|
| ثبات کنترل دما | 0.5 درجه سانتیگراد |
| Temperature deviation | 2.0℃ |
| نرخ تغییر دما | میانگین 1.5 ℃ در دقیقه (-40 تا +150 ℃) |
| محدوده رطوبت | 20 ٪ تا 98 ٪ RH |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| شماره مدل | CF8399 |
| منبع برق | AC220V 50Hz |
| استاندارد | ISO9772 GB/T8333-2008 |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| شماره مدل | cf8401 |
| استاندارد | GB/T11785-2005 ، ISO9239-1 |