| Garantie | 1-5Years |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 6000 W |
| Garantie | 1-5Years |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 6000 W |
| Koppelbereik | 0-200MV |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Rolgrootte | Φ120mm × L320mm |
| Afwijking | <= 5% PPHM |
| Afbraakspanning | 0~50 kV |
| Testmethode | Drop Rebound |
|---|---|
| TEST OVEN GROOTTE | L2245 × W1500 × H1600 (mm) |
| Richtwerkinterval | 19-75 mm, 57-75 mm |
| Temperatuuruniformiteit | 1.5°C |
| Hotplaatspecificaties | 350 x 350 mm |
| Tijd | 0 tot 999 uur kunnen willekeurig worden ingesteld |
|---|---|
| TemperatuurregelaarTemperatuurregelaar | met PID-instelling |
| Temperatuurschommeling | ±0,5℃ |
| Temperatuuruniformiteit | ±2,5℃ |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur tot 200℃ of kamer |
| Laadresolutie | 0,01 kg |
|---|---|
| Maximale slag | 800 mm |
| Testsnelheid | 50~500 mm/min |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 50 ± 0,5 mm |
| Externe afmetingen | 60cm 36cm 175cm |
| Testspanning | Stepless regelbaar van 100V-6000V |
|---|---|
| Spanningsstabiliteit | ± 1% |
| Standaard | IEC 60587 |
| Stroom | 6000KW |
| Nauwkeurigheid | 0,5% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM, software -re -engineering |
| Stroom | 6 kW |
| Nauwkeurigheid | ≤ 5% |
| Spanning | 220V |
| Opties voor metingen | 200kg, 500kg, 1000kg (1T), 2000kg (2T), 5000kg (5T) |
|---|---|
| Laadresolutie | 0,01 kg |
| Maximale slag (inclusief armatuur) | 800 mm |
| Testsnelheid | 50 ~ 500 mm/min (instelbaar) |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 50 ± 0,5 mm, 500 ± 1,0 mm |
| Belasting ontledingsgraad | 1/100.000 |
|---|---|
| Bevestigingsnauwkeurigheid | ≤0,5% |
| Testsnelheid | 0,1-500 mm/min (kan willekeurig op de computer worden ingesteld) |
| Proefslag | 400, 500 (kan worden verhoogd volgens de eisen van de klant) |
| Testbreedte | 40 cm (kan worden uitgebreid volgens de eisen van de klant) |