| تضمین | 1-5 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| brand name | DAXIAN |
| قدرت | 6000 وات |
| تضمین | 1-5 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| brand name | DAXIAN |
| قدرت | 6000 وات |
| دامنه گشتاور | 0-200MV |
|---|---|
| درجه دقت | 0.5 |
| اندازه غلتکی | φ120mm × l320mm |
| انحراف | <= 5 ٪ PPHM |
| ولتاژ خرابی | 0 ~ 50kV |
| روش تست | افت دوباره |
|---|---|
| اندازه کوره تست | L2245 × W1500 × H1600 (میلی متر) |
| فاصله فیکسچر | 19-75 میلی متر 57-75 میلی متر |
| یکنواختی دما | 1.5 درجه سانتیگراد |
| مشخصات صفحه داغ | ۳۵۰×۳۵۰ میلی متر |
| زمان | 0 تا 999 ساعت را می توان خودسرانه تنظیم کرد |
|---|---|
| کنترل کننده دما کنترل کننده دما | با تنظیم PID |
| نوسان دما | ± 0.5 ℃ |
| یکنواختی دما | ± 2.5 ℃ |
| دامنه دما | دمای اتاق تا 200 درجه سانتیگراد یا اتاق |
| وضوح بار | 0.01 کیلوگرم |
|---|---|
| حداکثر سکته مغزی | 800 میلی متر |
| سرعت تست | 50 ~ 500 میلی متر در دقیقه |
| دقت سرعت | 0.5 ± 50 میلی متر |
| ابعاد خارجی | 60 سانتی متر 36cm 175cm |
| ولتاژ تست | 100V-6000V بدون پله قابل تنظیم |
|---|---|
| ثبات ولتاژ | ± 1 ٪ |
| استاندارد | IEC 60587 |
| قدرت | 6000 کیلووات |
| دقت | 0.5 ٪ |
| ضمانت | 1 سال |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، ODM ، OBM ، مهندسی مجدد نرم افزار |
| قدرت | 6 کیلو وات |
| دقت | ≤ 5% |
| ولتاژ | 220 ولت |
| گزینه های اندازه گیری | 200 کیلوگرم، 500 کیلوگرم، 1000 کیلوگرم (1T)، 2000 کیلوگرم (2T)، 5000 کیلوگرم (5T) |
|---|---|
| وضوح بار | 0.01 کیلوگرم |
| حداکثر ضربه (از جمله فیکسچر) | 800 میلی متر |
| سرعت تست | 50 ~ 500 میلی متر در دقیقه (قابل تنظیم) |
| دقت سرعت | 0.5 ± 50 میلی متر، 1.0 ± 500 میلی متر |
| درجه تجزیه بار | 1/100000 |
|---|---|
| دقت بارگذاری | 0.5 ٪ |
| سرعت تست | 0.1-500mm/min (می توان به صورت دلخواه در رایانه تنظیم کرد) |
| تست سکته مغزی | 400، 500 (بر اساس نیاز مشتری قابل افزایش است) |
| عرض تست | 40 سانتی متر (بر اساس نیاز مشتری قابل افزایش است) |