| Gwarancja | 1-5 lat |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | 6000 W |
| Gwarancja | 1-5 lat |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| brand name | DAXIAN |
| Władza | 6000 W |
| Zakres momentu obrotowego | 0-200MV |
|---|---|
| Ocena dokładności | 0,5 |
| Rozmiar rolki | Φ120 mm × L320 mm |
| Odchylenie | <= 5% PPHM |
| Napięcie podziału | 0 ~ 50 kV |
| Metoda testowa | Zrzuć odbicie |
|---|---|
| ROZMIAR PIECA TESTOWEGO | L2245 × W1500 × H1600 (mm) |
| Interwał oprawy | 19-75 mm, 57–75 mm |
| Jednolitość temperatury | 1,5 ℃ |
| Specyfikacje płyty gorącej | 350 x 350 mm |
| Czas | Można ustawić dowolnie od 0 do 999 godzin |
|---|---|
| Kontroler temperaturyRegulator temperatury | z ustawieniem PID |
| Wahania temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Jednorodność temperatury | ± 2,5 ℃ |
| Zakres temperatur | Temperatura pokojowa do 200 ℃ lub pokojowa |
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 kg |
|---|---|
| Maksymalny udar | 800mm |
| Prędkość testowa | 50 ~ 500 mm/min |
| Dokładność prędkości | 50 ± 0,5 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 60 cm 36 cm 175 cm |
| Napięcie testowe | Bezstopniowa regulacja 100 V-6000 V |
|---|---|
| Stabilność napięcia | ± 1% |
| Standard | IEC 60587 |
| Moc | 6000 kW |
| Dokładność | 0,5% |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Moc | 6kW |
| Dokładność | ≤ 5% |
| Woltaż | 220V |
| Opcje pomiaru | 200kg, 500kg, 1000kg (1T), 2000kg (2T), 5000kg (5T) |
|---|---|
| Rozdzielczość obciążenia | 0,01 kg |
| Maksymalny skok (w tym osprzęt) | 800 mm |
| Prędkość testu | 50 ~ 500 mm/min (regulowane) |
| Dokładność prędkości | 50 ± 0,5 mm, 500 ± 1,0 mm |
| Stopień rozkładu ładunku | 1/100 000 |
|---|---|
| Dokładność obciążenia | ≤0,5% |
| Prędkość testu | 0,1-500 mm/min (można dowolnie ustawić na komputerze) |
| Skok testowy | 400, 500 (można zwiększyć zgodnie z wymaganiami klienta) |
| Szerokość testu | 40 cm (można poszerzyć zgodnie z wymaganiami klienta) |