| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | CF8363 |
| Τύπος | Αερομεταφορές και αερομεταφορές |
| Μοντέλο | DX8363 |
| Βάρος | 100 κιλά |
| . Εφαρμογή | Σχεδιασμένο για δοκιμή διάφορων μεταλλικών αγωγών (π.χ. σύρματα χαλκού και αλουμινίου), ικανά να αξι |
|---|---|
| Εύρος δοκιμών | Προαιρετική χωρητικότητα φορτίου από 10kg έως 100kg για την κάλυψη διαφορετικών απαιτήσεων δοκιμών. |
| Ψήφισμα | Ανάλυση δύναμης με ακρίβεια 0,01 kg, εξασφαλίζοντας ακριβή μέτρηση ανεπαίσθητων αλλαγών δύναμης. |
| 4. Επιλογές εγκεφαλικού επεισοδίου | Η μέγιστη διαδρομή (εξαιρουμένων των φωτιστικών) είναι 150 mm, με προαιρετικές διαθέσιμες διαμορφώσε |
| Σύστημα προβολής | Εξοπλισμένο με οθόνη ψηφιακών σωλήνων 15 mm × 85 mm. Υποστηρίζει τη λειτουργία διατήρησης κορυφής γι |
| Ακρίβεια αμπερόμετρων | ±1% |
|---|---|
| Ποσοστό δοκιμής | Μπορεί να προρυθμιστεί 1~30 φορές/λεπτό |
| Τρέχουσα φόρτιση | 0-25A |
| Εύρος μέτρησης | 0.0110mm |
| Ταχύτητα δειγματοληψίας | 25MHz |
| Μέγιστη χωρητικότητα φορτίου | μέγιστο φορτίο 50kg |
|---|---|
| Πίεση εισαγωγής | 0,1 έως 0,2 Mpa |
| Εργασιακός σταθμός | 1 |
| Τροφοδοσία | 220V, 50HZ, 0,5kw |
| Ύψος κραδασμών | 0-15 mm (προσαρμόσιμο) |
| Θερμοκρασία | 15-35°C |
|---|---|
| σχετική υγρασία | όχι περισσότερο από 85% RH |
| Ατμοσφαιρική πίεση | 86-106 Mpa |
| Διηλεκτρική τάση | AC 220V |
| Άεργος ισχύς | 3 kw |
| Θερμοκρασία κουτιού | RT+10 έως 50°C |
|---|---|
| Σχετική υγρασία στο εσωτερικό του κουτιού | 45%~75%RH |
| Ονομαστική διάμετρος σύρματος του διχτυού | 50 μ m |
| Ονομαστική απόσταση μεταξύ των γραμμών. | Όχι περισσότερο από 70 μ m |
| Το περιεχόμενο σκόνης μέσα στο κουτί είναι | 2 kg/m ³ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
|---|---|
| τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | DAXIAN |
| Δύναμη | 2KW |
| Ακρίβεια | ≤ 5% |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή δοκιμής συμπίεσης από χαρτόνι |
|---|---|
| τροφοδοτικό | 220V 50HZ |
| Βάρος | 650 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 25 |
| Ικανότητα | 0~1T |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή δοκιμής συμπίεσης από χαρτόνι |
|---|---|
| Λειτουργία | για τη δοκιμή απόδοσης αντοχής σε θλίψη κυματοειδούς χαρτοκιβωτίου |
| Εφαρμογή | διάφορα κυματοειδή κουτιά |
| Βάρος | 650kg |
| Λέξη-κλειδί | Μηχανή δοκιμής συμπίεσης από χαρτόνι |
| Εύρος θερμοκρασίας | -40 έως 150 ℃ |
|---|---|
| Σταθερότητα ελέγχου θερμοκρασίας | 0.5°C |
| Απόκλιση θερμοκρασίας | 2.0℃ |
| Ρυθμός αλλαγής θερμοκρασίας | Μέσος όρος 1,5℃/λεπτό (-40 έως +150℃) |
| Εύρος Υγρασίας | 20% έως 98% RH |