| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF8363 |
| Standaard | SAEJ1128-2000 |
| Model | DX8363 |
| Gewicht | 100kg |
| . Sollicitatie | Ontworpen voor het testen van verschillende metalen geleiders (bijvoorbeeld koper- en aluminiumdrade |
|---|---|
| Testbereik | Optioneel draagvermogen van 10 kg tot 100 kg om aan diverse testvereisten te voldoen. |
| Oplossing | Krachtresolutie zo nauwkeurig als 0,01 kg, waardoor nauwkeurige meting van subtiele krachtveranderin |
| 4. Slagopties | De maximale slag (exclusief armaturen) is 150 mm, waarbij optionele configuraties van 250 mm of 500 |
| Weergavesysteem | Uitgerust met een digitaal buizendisplay van 15 mm x 85 mm; het ondersteunt de peak hold-functie voo |
| Ampèremeternauwkeurigheid | ±1% |
|---|---|
| Testpercentage | 1~30 keer/min kan vooraf worden ingesteld |
| Stroombelasting | 0-25A |
| Meetbereik | 0.0110mm |
| Proefsnelheid | 25MHz |
| Maximaal laadvermogen | maximale belasting 50 kg |
|---|---|
| Inlaatdruk | 0,1 tot 0,2 MPa |
| Werkstation | 1 |
| Voeding | 220 V, 50 Hz, 0,5 kW |
| Trillingsslaghoogte | 0-15 mm (instelbaar) |
| Temperatuur | 15-35°C |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid | niet meer dan 85% RV |
| Atmosferische druk | 86-106 MPa |
| Diëlektrische spanning | AC 220V |
| Reactief vermogen | 3 kW |
| Box temperatuur | RT+10 tot 50°C |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in de doos | 45% ~ 75% RV |
| Nominale draaddiameter van het net | 50 μm |
| Nominale afstand tussen lijnen; | Niet meer dan 70 μm |
| Het stofgehalte in de doos is | 2Kg/m³ |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
|---|---|
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 2 kW |
| Nauwkeurigheid | ≤ 5% |
| Productnaam | Kartoncompressieproefmachine |
|---|---|
| voeding | 220 V 50 Hz |
| Gewicht | 650 kg |
| Bedrijfstemperatuur | 25 |
| Capaciteit | 0~1T |
| Productnaam | Kartoncompressieproefmachine |
|---|---|
| Functie | voor de test van de compressievermogen van golfbussen |
| Sollicitatie | verschillende golfkartonnen |
| Gewicht | 650kg |
| Keyword | Kartoncompressieproefmachine |
| Temperatuurbereik | -40 tot 150 ℃ |
|---|---|
| Temperatuurregeling Stabiliteit | 0.5°C |
| Temperatuurafwijking | 2.0℃ |
| Temperatuurveranderingssnelheid | Gemiddeld 1,5℃/min (-40 tot +150℃) |
| Vochtigheidsbereik | 20% tot 98% RH |