| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | CHENGFENG |
| Modelnummer | CF8785 |
| Doel en naleving | Test de druksterkte van verpakkingsdozen en simuleert de stapeldruk tijdens de logistiek, volledig i |
|---|---|
| Lading en nauwkeurigheid | Standaard capaciteit van 2 ton (optioneel 5 ton), met een resolutie van 1/50.000 en ±1% precisie voo |
| Aanpasbare testkamer | Standaard ruimte van 1200×1200×1000 mm, met optionele kamer van 1500×1500×1800 mm voor grote pakkett |
| Instelbare testsnelheid | Snelheidsbereik 0,001 ~ 200 mm/min, ondersteunt meerdere testmodi voor verschillende normen en toepa |
| Structuur en installatie | Afmetingen hoofdunit 195×120×198cm, gewicht 1238kg, met een stabiel heavy-duty frame voor hoge stijf |
| Belasting ontledingsgraad | 1/100.000 |
|---|---|
| Bevestigingsnauwkeurigheid | ≤0,5% |
| Testsnelheid | 0,1-500 mm/min (kan willekeurig op de computer worden ingesteld) |
| Proefslag | 400, 500 (kan worden verhoogd volgens de eisen van de klant) |
| Testbreedte | 40 cm (kan worden uitgebreid volgens de eisen van de klant) |
| warmtebron | Gasbrander met lange buis van 610 mm. |
|---|---|
| Temperatuurmeting | Gepantserde thermometer met een diameter van 2 mm |
| Test de vlamtemperatuur en -tijd | 650 ± 40°C-3 uur/750 ± 40°C-3 uur 950 ± 40°C-3 uur/950 ± 40°C-20 minuten |
| Steekproef | Niet minder dan 1200 mm |
| Testspanning | 200~1000V (instelbaar) |
| Bereik temperatuuraanpassing | RT+5℃ tot 60℃ |
|---|---|
| Standaard draaddiameter van metalen gaas | 50 μm |
| Windsnelheid | ≥ 7,5/s |
| . Standaard draaddiameter van het scherm van de testkamer | 75 tot 100 μm |
| Stofverbruik | 2kg tot 4kg per 3 |
| Werk afmetingen | 600*600*600 B*H*D (mm) |
|---|---|
| De afmetingen van de buitenste doos zijn ongeveer | 1450*1650*1200mm |
| De diameter van de watersproeiring | 400 mm |
| De pijpdiameter | φ16 mm |
| De diameter van het spuitgat | φ 0,8 mm |
| Temperatuurbereik | RT+10℃ tot 50℃ |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | >95%RH (werkelijke vochtigheidswaarde in de werkkamer) |
| Temperatuuruniformiteit | ≤2℃ |
| Temperatuurschommeling | ±0,5℃ |
| Gasgeneratiemethode | Cylindermethode |
| Modelnummer | HT-CJ-150L |
|---|---|
| Standaard | GB/T2423.1-2001, GJB150.5-86, IEC68-2-14 |
| Interne afmetingen | breedte 600 * hoogte 500 * diepte 500 mm |
| Buitenafmetingen (ongeveer) | breedte 1850 * hoogte 2150 * diepte 1550mm |
| Invaltemperatuurbereik | -40°C tot 150°C |
| Binnenafmetingen | B500 * H500 * D400mm |
|---|---|
| Afmetingen | B780 * H1600 * D1450mm (gebaseerd op werkelijke leveringsafmetingen) |
| Verplichtingen aan stroomvoorziening | AC220V ± 10% V, 50 ± 1 Hz, eenfase driedraads |
| Maximaal geïnstalleerd vermogen | 4 kW, 5,5 kW |
| Temperatuurbereik | RT (kamertemperatuur+15 ℃)~+150 ℃ (zonder compressor)、 -40 ℃ tot +150 ℃ |
| warranty | 1 YEAR |
|---|---|
| customized support | OEM, ODM, OBM, Software reengineering |
| place of origin | Guangdong, China |
| model number | CF8685 |
| power | Electronic |