| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem, ODM, OBM, λογισμικού |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| brand name | CHENGFENG |
| Αριθμός μοντέλου | CF8785 |
| Σκοπός και συμμόρφωση | Δοκιμάζει την αντοχή σε συμπίεση των χαρτοκιβωτίων συσκευασίας, προσομοιώνοντας την πίεση στοίβαξης |
|---|---|
| Φόρτωση & Ακρίβεια | Τυπική χωρητικότητα 2 τόνων (προαιρετικά 5 τόνοι), με ανάλυση 1/50.000 και ακρίβεια ±1% για αξιόπιστ |
| Προσαρμόσιμο θάλαμο δοκιμής | Τυπικός χώρος 1200×1200×1000 χιλιοστά, με προαιρετικό θάλαμο 1500×1500×1800 χιλιοστά για συσκευασίες |
| Ρυθμιζόμενη ταχύτητα δοκιμής | Εύρος ταχύτητας 0,001~200mm/min, υποστηρίζοντας πολλαπλούς τρόπους δοκιμής για διαφορετικά πρότυπα κ |
| Δομή & Εγκατάσταση | Διάσταση κύριας μονάδας 195×120×198 cm, βάρος 1238 kg, με σταθερό πλαίσιο βαρέως τύπου για υψηλή ακα |
| Βαθμός αποσύνθεσης φορτίου | 1/100.000 |
|---|---|
| Ακριβότητα φορτίου | ≤0,5% |
| Ταχύτητα δοκιμής | 0,1-500 mm/min (μπορεί να ρυθμιστεί αυθαίρετα στον υπολογιστή) |
| Δοκιμαστικό εγκεφαλικό επεισόδιο | 400, 500 (μπορεί να αυξηθεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Πλάτος δοκιμής | 40 cm (μπορεί να διευρυνθεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| πηγή θερμότητας | Καυστήρας αερίου μήκους 610 mm. |
|---|---|
| Μέτρηση θερμοκρασίας | Θωρακισμένο θερμόμετρο διαμέτρου 2mm |
| Δοκιμή θερμοκρασίας και χρόνου φλόγας | 650 ± 40 ° C-3 ώρες/750 ± 40 ° C-3 ώρες 950 ± 40 ° C-3 ώρες/950 ± 40 ° C-20 λεπτά |
| Δείγμα | Όχι λιγότερο από 1200 mm |
| Τάση δοκιμής | 200~1000V (ρυθμιζόμενο) |
| Εύρος ρύθμισης θερμοκρασίας | RT+5℃ έως 60℃ |
|---|---|
| Τυπική διάμετρος σύρματος μεταλλικού πλέγματος | 50 μ m |
| Ταχύτητα ανέμου | ≥ 7,5/s |
| . Τυπική διάμετρος σύρματος της οθόνης του θαλάμου δοκιμής | 75 έως 100 μ m |
| Κατανάλωση σκόνης | 2 κιλά έως 4 κιλά ανά 3 |
| Δραστηριώδεις διαστάσεις | 600*600*600 Π*Υ*Β (χιλ.) |
|---|---|
| Οι διαστάσεις του εξωτερικού κουτιού είναι περίπου | 1450*1650*1200 χλστ |
| Η διάμετρος του δακτυλίου ψεκασμού νερού | 400 χλστ |
| Η διάμετρος του σωλήνα | φ16mm |
| Η διάμετρος της οπής ψεκασμού | φ 0,8mm |
| Εύρος θερμοκρασίας | RT+10℃ έως 50℃ |
|---|---|
| Εύρος Υγρασίας | >95%RH (πραγματική τιμή υγρασίας στο θάλαμο εργασίας) |
| Ομοιομορφία θερμοκρασίας | ≤2℃ |
| Διακύμανση θερμοκρασίας | ±0,5℃ |
| Μέθοδος παραγωγής αερίου | Μέθοδος κυλίνδρου |
| Αριθμός μοντέλου | HT-CJ-150L |
|---|---|
| Τύπος | GB/T2423.1-2001, GJB150.5-86, IEC68-2-14 |
| Εσωτερικές διαστάσεις | πλάτος 600 * ύψος 500 * βάθος 500mm |
| Εξωτερικές διαστάσεις (περίπου) | πλάτος 1850 * ύψος 2150 * βάθος 1550mm |
| Πεδίο θερμοκρασίας πρόσκρουσης | -40°C~150°C |
| Εσωτερικές Διαστάσεις | Π500 * Υ500 * Β400 χιλ |
|---|---|
| Διαστάσεις | W780 * H1600 * D1450 mm (Με βάση τις πραγματικές διαστάσεις παράδοσης) |
| Απαιτήσεις τροφοδοσίας | AC220V±10%V,50±1Hz,Μονοφασικό καλώδιο τριών |
| Μέγιστη εγκατεστημένη ισχύς | 4KW, 5,5KW |
| Εύρος Θερμοκρασίας | RT (θερμοκρασία δωματίου + 15 ℃) ~ + 150 ℃ (χωρίς συμπιεστή)、 -40 ℃ έως + 150 ℃ |
| warranty | 1 YEAR |
|---|---|
| customized support | OEM, ODM, OBM, Software reengineering |
| place of origin | Guangdong, China |
| model number | CF8685 |
| power | Electronic |