| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | CHENGFENG |
| Model Numarası | CF8785 |
| Amaç ve Uyumluluk | GB 4857.4 standardına tam uygun olarak lojistik sırasında istifleme basıncını simüle ederek ambalaj |
|---|---|
| Yük ve Doğruluk | Güvenilir test verileri için 1/50.000 çözünürlük ve ±%1 hassasiyetle standart 2 ton kapasite (isteğe |
| Özelleştirilebilir test odası | Standart 1200×1200×1000mm alan, büyük boyutlu paketler için isteğe bağlı 1500×1500×1800mm hazneli. |
| Ayarlanabilir Test Hızı | Hız aralığı 0,001~200 mm/dak, farklı standartlar ve uygulamalar için birden fazla test modunu destek |
| Yapı ve Kurulum | Ana ünite boyutu 195×120×198 cm, ağırlık 1238 kg, testler sırasında yüksek sertlik için sağlam, ağır |
| Yük ayrıştırma derecesi | 1/100.000 |
|---|---|
| Yük doğruluğu | ≤0,5 |
| Test hızı | 0,1-500 mm/dak (bilgisayarda isteğe göre ayarlanabilir) |
| Test vuruşu | 400, 500 (Müşteri isteğine göre artırılabilir) |
| Test Genişliği | 40cm (müşteri isteğine göre genişletilebilir) |
| ısı kaynağı | 610mm uzunluğunda tüplü gaz brülörü. |
|---|---|
| Sıcaklık ölçümü | 2mm çaplı zırhlı termometre |
| Alev sıcaklığını ve süresini test edin | 650 ± 40 ° C-3 saat/750 ± 40 ° C-3 saat 950 ± 40 ° C-3 saat/950 ± 40 ° C-20 dakika |
| Örnek | 1200 mm'den az değil |
| Test voltajı | 200~1000V (ayarlanabilir) |
| Sıcaklık ayar aralığı | RT+5°C ile 60°C arası |
|---|---|
| Metal ağın standart tel çapı | 50 mikron |
| Rüzgar hızı | ≥7,5/sn |
| . Test odası ekranının standart tel çapı | 75 ila 100 mikron |
| Toz tüketimi | 3'te 2kg ila 4kg |
| Çalışma boyutları | 600*600*600 G*Y*D (mm) |
|---|---|
| Dış kutu boyutları yaklaşık olarak | 1450*1650*1200mm |
| Su püskürtme halkasının çapı | 400 mm |
| Boru çapı | φ16mm |
| Püskürtme deliğinin çapı | φ 0,8 mm |
| Sıcaklık Aralığı | RT+10°C ile 50°C arası |
|---|---|
| Nem aralığı | >%95 RH (Çalışma odasındaki gerçek nem değeri) |
| Sıcaklık homojenliği | ≤2 ℃ |
| Sıcaklık dalgalanması | ±0,5°C |
| Gaz üretim yöntemi | Silindir yöntemi |
| Model Numarası | HT-CJ-150L |
|---|---|
| Standart | GB/T2423.1-2001, GJB150.5-86, IEC68-2-14 |
| İç boyutlar | genişlik 600 * yükseklik 500 * derinlik 500mm |
| Dış Boyutlar (Yaklaşık) | Genişlik 1850 * Yükseklik 2150 * derinlik 1550mm |
| Darbe sıcaklığı aralığı | -40°C~150°C |
| İç Boyutlar | G500 * Y500 * D400mm |
|---|---|
| Boyutlar | G780 * Y1600 * D1450mm (Gerçek teslimat boyutlarına göre) |
| Güç Kaynağı Gereksinimleri | AC220V±10%V,50±1Hz,Tek fazlı üç telli |
| Maksimum kurulu güç | 4KW、5.5KW |
| Sıcaklık aralığı | Oda Sıcaklığı (oda sıcaklığı+15°C)~+150°C (kompresörsüz)、 -40°C ila+150°C |
| warranty | 1 YEAR |
|---|---|
| customized support | OEM, ODM, OBM, Software reengineering |
| place of origin | Guangdong, China |
| model number | CF8685 |
| power | Electronic |