| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF6107 |
| Functie | om de slagsterkte van niet-metalen materialen te bepalen |
| Toepassing | Niet-metalen materialen |
| Afbeelding | Digitaal scherm |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Vermogen | Elektronisch, Elektronisch |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 2 kW |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
|---|---|
| plaats van oorsprong | Guangdong, China, Guangdong, China |
| Nauwkeurigheid | ≤ 5% |
| Spanning | 380 V |
| Type | Testmachine |
| Garantie | 1-5Years |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 6000 W |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Vermogen | 1000V |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF9253 |
| Functie | langdurige druk- en plasticslang- en composietbuisbarstproef |
| Temperatuursysteem | kamertemperatuur ~ 95 ℃ |
| Drukbereik | 0 ~ 16MPa (willekeurige instelling) |
| Doel en naleving | Test de druksterkte van verpakkingsdozen en simuleert de stapeldruk tijdens de logistiek, volledig i |
|---|---|
| Lading en nauwkeurigheid | Standaard capaciteit van 2 ton (optioneel 5 ton), met een resolutie van 1/50.000 en ±1% precisie voo |
| Aanpasbare testkamer | Standaard ruimte van 1200×1200×1000 mm, met optionele kamer van 1500×1500×1800 mm voor grote pakkett |
| Instelbare testsnelheid | Snelheidsbereik 0,001 ~ 200 mm/min, ondersteunt meerdere testmodi voor verschillende normen en toepa |
| Structuur en installatie | Afmetingen hoofdunit 195×120×198cm, gewicht 1238kg, met een stabiel heavy-duty frame voor hoge stijf |
| garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, OBM, ODM, Software reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF8788 |
| Standaard | UL790, ASTM E 108 |
| Modelnummer | CF8467 |
|---|---|
| Vermogen | 600W, elektronisch |
| Spanning | 220 V |
| Sollicitatie | Kunststofproeven |
| Materiaal | Roestvrij staal |