| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF6107 |
| Görev | metalik olmayan malzemelerin etki tokluğunu belirlemek için |
| Uygulama | metalik olmayan malzemeler |
| Görüntüle | Dijital gösterge |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | Elektronik, Elektronik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 2KW |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin, Guangdong, Çin |
| Doğruluk | ≤ %5 |
| Voltaj | 380v |
| Türü | Test Makinesi |
| Garanti | 1-5 yaş |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 6000W |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 1000V |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF9253 |
| Görev | Uzun süreli basınç ve plastik boru ve kompozit boru patlaması testi |
| Sıcaklık kontrol aralığı | oda sıcaklığı ~ 95 ℃ |
| Basınç aralığı | 0 ~ 16MPA (keyfi ayar) |
| Amaç ve Uyumluluk | GB 4857.4 standardına tam uygun olarak lojistik sırasında istifleme basıncını simüle ederek ambalaj |
|---|---|
| Yük ve Doğruluk | Güvenilir test verileri için 1/50.000 çözünürlük ve ±%1 hassasiyetle standart 2 ton kapasite (isteğe |
| Özelleştirilebilir test odası | Standart 1200×1200×1000mm alan, büyük boyutlu paketler için isteğe bağlı 1500×1500×1800mm hazneli. |
| Ayarlanabilir Test Hızı | Hız aralığı 0,001~200 mm/dak, farklı standartlar ve uygulamalar için birden fazla test modunu destek |
| Yapı ve Kurulum | Ana ünite boyutu 195×120×198 cm, ağırlık 1238 kg, testler sırasında yüksek sertlik için sağlam, ağır |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, OBM, ODM, Yazılım Yeniden Yapılandırması |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8788 |
| Standart | Ul790, ASTM E 108 |
| Model Numarası | CF8467 |
|---|---|
| Güç | 600W, Elektronik |
| Voltaj | 220v |
| Uygulama | Plastik test |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |