| Źródło gazów spalinowych | Propan i gaz skroplony o czystości powyżej 95% (dostarcza użytkownik) |
|---|---|
| Natężenie przepływu gazu | 0-100L/min, dokładność pomiaru 2,5 stopnia |
| natężenie przepływu powietrza | 0 do 50m3/min, dokładność pomiaru ≤±0,5m3/min |
| Pojemność zbiornika gazu | ≥ 50 kg × 6 |
| Sonda szczelinowa | Wykonane zgodnie ze standardem GB/T9978.1 |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Napięcie robocze | AC 380 V ± 10% 50Nz |
| Pojemność zbiornika paliwa | ≥ 50 kg × 6 |
| Piec pionowy | L3,2m × W2,2m × H4.0m |
| Moc | 60-80kw |
|---|---|
| Dokładność | ≤ 5% |
| Woltaż | 220 V |
| Zakres pomiaru ciśnienia w piecu | 0-100 Pa |
| Moc | AC220, 0,3 kW wentylatora wysokiego temperatury wysokiego temperatury |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Standard | NFPA 266 ISO 9705 |
| napięcie | 380 V ± 10% 50Nz |
| Próbka temperatura zwrotna | ±4°C |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | 6 kW |
| Zastosowanie | Test odporności ogniowej komponentów budowlanych |
| Natężenie przepływu gazu | 0-100L/min, dokładność pomiaru 2,5 stopnia |
|---|---|
| natężenie przepływu powietrza | 0-50m 3 /min, dokładność pomiaru ≤±0,5m 3 /min. |
| Pojemność zbiornika gazu | ≥ 50 kg × 6 |
| Sprzęt do pomiaru obciążenia | Należy dodać ±2,5% wartości obciążenia |
| Zakres pomiaru ciśnienia w piecu | 0 do 100 pa |
| Przykładowa masa stojaka | 15g+1g |
|---|---|
| Stabilizator napięcia | 2KVA, stabilność napięcia ≤±1% |
| Termometr | 0 do 1000 ± 2% |
| Zakres czasowy | 0 do 99 godzin, dokładność ± 1 sekunda |
| Napięcie zasilania | AC220V±10%, 50Hz, prąd ≤10A |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Nazwa | CF8602 Plastikowe tester temperatury punktowej |
| standard | ISO871-2006 GB4610-2008 |
| Waga | 15 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM, OBM, reengineering oprogramowania |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | CF8788 |
| Standard | ASTME 84, UL910, NFPA262 |
| Masa stojakowa próbki | 15g+1g |
|---|---|
| Termoelement | Izolowany niklowo-chromowy zbrojony 3mm |
| Stabilność napięcia | ≤ ± 1% |
| Termometr | 0-1000±2% |
| Zakres czasu | 0 do 99 godzin |