| Verbrandingsgasbron | Propaan en vloeibaar gas met een zuiverheid van meer dan 95% (te voorzien door de gebruiker) |
|---|---|
| Gasstroom | 0-100L/min, meetnauwkeurigheid 2,5 graad |
| luchtdebiet | 0 tot 50 m³/min, meetnauwkeurigheid ≤±0,5 m³/min |
| Capaciteit gastank | ≥ 50 kg × 6 |
| Gat-sonde | Gemaakt in overeenstemming met de GB/T9978.1-standaard |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Werkspanning | AC 380V ± 10% 50NZ |
| Gastenkcapaciteit | ≥ 50 kg × 6 |
| Verticale Oven | L3.2m×B2.2m×H4.0m |
| Stroom | 60-80kw |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | ≤ 5% |
| Spanning | 220V |
| Meetbereik van de ovendruk | 0-100Pa |
| Stroom | AC220, 0,3kw hoogtemperatuurbestendige hogedrukventilator |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Standaard | NFPA 266 ISO 9705 |
| Spanning | 380V±10% 50NZ |
| Temperatuur van het monster | ±4°C |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Vermogen | 6 kW |
| Sollicitatie | brandwerendheidstest van bouwonderdelen |
| Gasstroom | 0-100L/min, meetnauwkeurigheid 2,5 graad |
|---|---|
| luchtdebiet | 0-50m³/min, meetnauwkeurigheid ≤±0,5m³/min. |
| Capaciteit gastank | ≥ 50 kg × 6 |
| Apparatuur voor belastingmeting | ±2,5% van de belastingwaarde moet worden toegevoegd |
| Meetbereik ovendruk | 0 tot 100pa |
| Monsterrekmassa | 15 g+1 g |
|---|---|
| Spanningsstabilisator | 2KVA, spanningsstabiliteit ≤±1% |
| Thermometer | 0 tot 1000 ± 2% |
| Timingswaaier | 0 tot 99 uur, nauwkeurigheid ±1 seconde |
| Voedingvoltage | AC220V±10%, 50Hz, stroom ≤10A |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Naam | CF8602 Temperatuurtester voor plastic vlekken |
| standaard | ISO871-2006 GB4610-2008 |
| Gewicht | 15 kg |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF8788 |
| Standaard | ASTME 84, UL910, NFPA262 |
| Sample rack mass | 15 g+1 g |
|---|---|
| Thermokoppel | Geïsoleerd nikkel-chroom gepantserd 3 mm |
| De spanningsstabiliteit | ≤ ± 1% |
| Thermometer | 0-1000 ± 2% |
| Tijdbereik | 0 tot 99 uur |