| Garantie | 1-5Years |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| Kracht | 6000 W |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF8382 |
| Sollicitatie | van de draad- en kabelindustrie |
| Efficiënte ruimte | 2.4m (lengte) * 1m (breedte) * 1.8m (hoogte) |
| Afmetingen | 2.4m (lengte) * 1m (breedte) * 2,5m (hoogte) |
| Dubbele functie-integratie | Combineert trekkrachttests en rekmetingen in één enkele eenheid, waardoor de noodzaak voor meerdere |
|---|---|
| Uiterst nauwkeurige detectie | Geavanceerde loadceltechnologie zorgt voor uitzonderlijke nauwkeurigheid en herhaalbaarheid van test |
| Gebruiksvriendelijke bediening | Intuïtief digitaal display met duidelijke aanwijzingen en eenvoudige parameterinstellingen, waardoor |
| Piekwaardevergrendeling | Registreert en bewaart automatisch de maximale kracht- en verlengingswaarden die tijdens het testen |
| Wereldwijde naleving | Voldoet aan alle belangrijke internationale veiligheids- en prestatienormen, waardoor het geschikt i |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | DAXIAN |
| modelnummer | DX8388 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Steekproefdiameter | 0.3- 10mm |
| Monster lengte | 150200mm |
| Buighoek | ± 90 ° |
| Vermogen | 2 kW |
|---|---|
| Spanning | 220 V |
| Totaal gewicht | 500KG |
| Constante temperatuur | 20±5°C |
| De Grootte van de testdoos | (L)1.2*(B)2.2*(H)4 M |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Standaard | GB/T18380.36-2008 IEC60332-3-22 |
| Functie | het vermogen van verticaal geïnstalleerde gebundelde draden te evalueren |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8379A |
| Standaard | ISO340:2004 GBT10707-2008 |
| Voeding | AC220V 50Hz |
| warmteplaat | Materiaal: aluminium |
|---|---|
| Vervoervermogen | 5 tot 7N |
| Chronograaf stopwatch | 1 |
| Eisen aan de testomgeving | 250 ± 25 ℃ |
| Verpakking Details | Houten kisten |
| Tijdopnemer | Resolutie 0,01 min, nauwkeurigheid 1 seconde/uur |
|---|---|
| Meetbereik | (0-15) Kw/m² |
| Nauwkeurigheid van de warmtefluxmeter | ±0,2 kW/m² |
| Nauwkeurigheid warmtefluxmeter | <±3%; |
| Verpakking Details | Houten kisten |