| Snelheid | 4M/s² 1500 keer /H |
|---|---|
| Telbereik | 0-999999 |
| Motorkracht | 0,37 kW |
| Afmetingen | 2350*850*1700 mm |
| Teststroom | 0.1A |
| Ontstekingstijd | Instelbaar van 0 tot 999,9s±0,1s |
|---|---|
| Testhellingshoek | 45 ° |
| Verbrandingsgas | 98% propaangas |
| Stroom en druk | Uitgerust met dubbele stroommeters en manometers |
| Temperatuuronderzoek | 0 tot 1000℃ |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Kracht | 20KVA |
| Spanning | 220 V |
| Maximale reklengte | 280 mm |
|---|---|
| Uitrekkende snelheid | 20-30 mm/min |
| Chuck-type | Niet zelfspannend |
| Reknauwkeurigheid | ± 1% |
| Oplossing | 0,1% |
| Het aantal proefmonsters is | 6 sets |
|---|---|
| Uittrekbare gewichten | 2,5i x6 |
| Roterende gewichten | 3ibx6 |
| Gewicht van de lading | 15ib×6 |
| Belastingsstroom | 40A/12V |
| Hellingshoek testen | 45 ° |
|---|---|
| Ontstekingstijd | Instelbaar van 0 tot 999,9s±0,1s |
| Brandduur | 0-999.9s±0.1s |
| Brandgas | 98% propaangas |
| De waaier van de temperatuurtest | 0 tot 1000℃ |
| Huidige Waaier | 0,1 tot 3A |
|---|---|
| Belasting De testspanning is | regelbaar van 0 tot 1000V |
| Verpakking Details | Houten kisten |
| Levertijd | 10 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Cash.L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Handvatten | 6 sets |
|---|---|
| De zwenkhoek Buighoeken zijn | verstelbaar op 45°, 60° en 90° |
| De zwaaisnelheid Buigsnelheid is | Instelbaar van 10 tot 60 keer per minuut |
| Zes ladingen | van 50, 100, 200, 300 en 500 g elk |
| Automatische teller | 6, afzonderlijk tellend |
| Monsterrekmassa | 15 g+1 g |
|---|---|
| Spanningsstabilisator | 2KVA, spanningsstabiliteit ≤±1% |
| Thermometer | 0 tot 1000 ± 2% |
| Timingswaaier | 0 tot 99 uur, nauwkeurigheid ±1 seconde |
| Voedingvoltage | AC220V±10%, 50Hz, stroom ≤10A |
| Het aantal proefmonsters is | 5 stuks (stuks) |
|---|---|
| De telescopische afstand is | 300 tot 1800mm |
| De uitzettings- en samentrekkingssnelheid is | 10 tot 30 cP |
| Bron luchtdruk | 7 kg/cm2 |
| Voeding | 1∮AC 220V 2A |