| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Nauwkeurigheid | 2% |
| Spanning | 220 V |
| Tijd | 0-999 uur kan willekeurig worden ingesteld |
| warmtebron | Gasbrander met lange buis van 610 mm. |
|---|---|
| Temperatuurmeting | Gepantserde thermometer met een diameter van 2 mm |
| Test de vlamtemperatuur en -tijd | 650 ± 40°C-3 uur/750 ± 40°C-3 uur 950 ± 40°C-3 uur/950 ± 40°C-20 minuten |
| Steekproef | Niet minder dan 1200 mm |
| Testspanning | 200~1000V (instelbaar) |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | CHENGFENG |
| Modelnummer | CF8341 |
| De zwenkhoek is | verstelbaar op 45°, 60° en 90° links en rechts |
|---|---|
| De swingsnelheid is | Instelbaar van 10 tot 60 keer per minuut |
| Automatische tellers | 6, afzonderlijk tellend |
| Zes ladingen | 10N en zes belastingen van 5N |
| De belastingsstroom bedraagt | 0,5 tot 25A |
| Temperatuur | 15-35°C |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid | niet meer dan 85% RV |
| Atmosferische druk | 86-106 MPa |
| Diëlektrische spanning | AC 220V |
| Reactief vermogen | 3 kW |
| Tijd | 0 tot 999 uur kunnen willekeurig worden ingesteld |
|---|---|
| TemperatuurregelaarTemperatuurregelaar | met PID-instelling |
| Temperatuurschommeling | ±0,5℃ |
| Temperatuuruniformiteit | ±2,5℃ |
| Temperatuurbereik | Kamertemperatuur tot 200℃ of kamer |
| Meetbereik | (0-15) Kw/m² |
|---|---|
| Nauwkeurigheid van de warmtefluxmeter | ±0,2 kW/m² |
| Nauwkeurigheid warmtefluxmeter | < ± 3% |
| Computer | Eén laptop |
| Meetnauwkeurigheid | ± 0,3 ℃ |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | CHENFENG |
| Modelnummer | CF9005 |
| Vermogen | 500 W |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | ± 5% |
| Tray voor het verzamelen van druppels | 300 mm van het monsterrek |
| Klampen | Hoogte van 500 mm |
| Radiatiemonsterhouder | Inwendige diameter 118 mm, metalen mesh 2,1 * 2,1 mm |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| brand name | CHENGFENG |
| Modelnummer | CF8539 |