| Laadresolutie | 0,01 kg |
|---|---|
| Maximale slag | 800 mm |
| Testsnelheid | 50~500 mm/min |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 50 ± 0,5 mm |
| Externe afmetingen | 60cm 36cm 175cm |
| Opties voor metingen | 200kg, 500kg, 1000kg (1T), 2000kg (2T), 5000kg (5T) |
|---|---|
| Laadresolutie | 0,01 kg |
| Maximale slag (inclusief armatuur) | 800 mm |
| Testsnelheid | 50 ~ 500 mm/min (instelbaar) |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 50 ± 0,5 mm, 500 ± 1,0 mm |
| Belasting ontledingsgraad | 1/100.000 |
|---|---|
| Bevestigingsnauwkeurigheid | ≤0,5% |
| Testsnelheid | 0,1-500 mm/min (kan willekeurig op de computer worden ingesteld) |
| Proefslag | 400, 500 (kan worden verhoogd volgens de eisen van de klant) |
| Testbreedte | 40 cm (kan worden uitgebreid volgens de eisen van de klant) |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Modelnummer | CF8393 |
| Voedingsspanning | AC 380 V driefasige vierdraad |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, OBM, ODM, Software reengineering |
| Modelnummer | CF8349 |
| Standaard | IEC 60332-3 |
| Keyword | Kabelverbranding |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8362 |
| Vermogen | Elektronisch |
| Grootte verbrandingslaboratorium | L3000 W3000 H2400 (mm) |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | CF8329 |
| Opties voor metingen | 200 kg, 500 kg, 1000 kg (1T), 2000 kg (2T), 5000 kg (5T) facultatief |
| Ladingsresolutie | 00,01 kg |
| Maximale slagkracht | 800MM |
| Gasdrukmeters | Lucht 0-0,6 MPa, gas 0-0,25 MPa; |
|---|---|
| Tijdopnemer | 0 tot 99,99s/m/u kunnen willekeurig worden ingesteld; |
| Ontstekingsapparaat | Automatische piëzo-elektrische ontsteking; |
| Spanningsregelaar | Capaciteit 8KVA |
| Testvoltage | Traploos regelbaar van 100 tot AC1000V |
| Timer Resolutie | 0,1S, fout niet meer dan 1s/u |
|---|---|
| Brandstofdebietmeter | Instelbaar van 35 tot 350 l/u, regelnauwkeurigheid ±2 l/u |
| Nauwkeurigheid van brandstofverbruikcontrole | 565 ± 2 g/50 min |
| Voedingvoltage | AC380V 50Hz driefasig vijfdraadssysteem; |
| Stroomverbruik | 4.01 kW |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM, Software het reengineering |
| Modelnummer | CF8334 |
| Vermogen | Elektronisch |
| Grepen | 6de groep |