| Yük çözünürlüğü | 0.01Kg |
|---|---|
| Maksimum inme | 800 mm |
| Test Hızı | 50 ~ 500mm/dakika |
| Hız Doğruluğu | 50 ± 0.5 mm |
| Dış boyutlar | 60cm 36cm 175cm |
| Ölçüm Seçenekleri | 200kg, 500kg, 1000kg (1T), 2000kg (2T), 5000kg (5T) |
|---|---|
| Yük çözünürlüğü | 0.01kg |
| Maksimum strok (fikstür dahil) | 800mm |
| Test hızı | 50~500 mm/dak (ayarlanabilir) |
| Hız doğruluğu | 50 ± 0,5 mm, 500 ± 1,0 mm |
| Yük ayrıştırma derecesi | 1/100.000 |
|---|---|
| Yük doğruluğu | ≤0,5 |
| Test hızı | 0,1-500 mm/dak (bilgisayarda isteğe göre ayarlanabilir) |
| Test vuruşu | 400, 500 (Müşteri isteğine göre artırılabilir) |
| Test Genişliği | 40cm (müşteri isteğine göre genişletilebilir) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8393 |
| Güç kaynağı gerilimi | AC 380 V üç fazlı dört telli |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, OBM, ODM, Yazılım Yeniden Yapılandırması |
| Model Numarası | CF8349 |
| Standart | IEC60332-3 |
| Anahtar Kelime | Kablo yakma |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | CF8362 |
| Güç | Elektronik |
| Yanma laboratuvar boyutu | L3000 W3000 H2400 (mm) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF8329 |
| Ölçüm Seçenekleri | 200kg, 500kg, 1000kg (1T), 2000kg (2T), 5000kg (5T) İsteğe bağlı |
| Yük çözünürlüğü | 0.01kg |
| Maksimum strok | 800mm |
| Gaz basınç göstergeleri | Hava 0-0,6MPa, gaz 0-0,25MPa; |
|---|---|
| Zamanlayıcı | 0 ila 99,99 sn/m/saat keyfi olarak ayarlanabilir; |
| Ateşleme cihazı | Otomatik piezoelektrik ateşleme; |
| Voltaj regülatörü | Kapasite 8KVA |
| Test gerilimi | 100 ila AC1000V arasında sürekli olarak ayarlanabilir |
| Zamanlayıcı Çözünürlük | 0,1S, hata 1s/saatten fazla değil |
|---|---|
| Yakıt akış ölçer | 35 ila 350L/H arasında ayarlanabilir, kontrol doğruluğu ±2L/h |
| Yakıt tüketimi kontrol doğruluğu | 565±2g/50 dakikalık |
| Güç kaynağı gerilimi | AC380V 50Hz üç fazlı beş telli sistem; |
| Güç Tüketimi | 4.01KW |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Model Numarası | CF8334 |
| Güç | Elektronik |
| sapları | 6 grup |