| Birim değiştirme | Kgf, Nf, Lbf |
|---|---|
| Test hızı | Test hızı dakikada 5 ila 30 kez ayarlanabilir |
| Test vuruşu | 0-60mm (fikstürler hariç) |
| Test yükü | 50kg |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasalar |
| Salınım Açısı | 10 ila 180 derece arasında sürekli olarak ayarlanabilir |
|---|---|
| Salınım Hızı | 10 ila 60 cP arasında ayarlanabilir |
| Sayaçlar | 6 ayrı sayaç / 1 toplam sayaç |
| Yük ağırlıkları | 50, 100, 200, 300, 500 g |
| Seç | Her grup için 6 (toplam 5 grup) |
| Brülör | 35 mm uzunluğunda, iç çapı: 0,5 mm |
|---|---|
| Alevleri ateşlemek için Tandard | alev yüksekliği 12mm |
| Isıtma hızı | 100-700 ° C'de 23,5S |
| Test odası hacmi | 0,5M³, d×g×y: 60×95×90cm |
| Dış boyutlar | d×g×y: 61×120×105cm |
| Test aparatı | 3 Grup |
|---|---|
| Sıcaklık | oda sıcaklığı 300℃'ye kadar |
| Ağırlıklar | üç adet 50g, 100g, 200g, 500g ve 1000g |
| Ölçek | Japon Mitotoyo 0.01/10mm |
| İç kutu malzemesi | SUS#304 paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Test Materyalleri | 5 (adet) |
| Ampermetre Doğruluğu | ±1% |
|---|---|
| Test oranı | 1 ~ 30 kez/dak önceden ayarlanabilir |
| Mevcut yükleme | 0-25A |
| Ölçüm Aralığı | 0,01-10 mm |
| Örnek hızı | 25MHz |
| Hız Doğruluğu | 50 ± 0.5 mm |
|---|---|
| Düzlük | ≤0.03mm |
| Yuvarlanma hızı | 40rpm |
| <=% 5 PPHM | <=% 5 PPHM |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasalar |
| Voltaj aralığı | AC (380±38) V |
|---|---|
| göreceli nem | ≤85% bağıl nem |
| Sıcaklık | 5°C ila +28°C[1] (24 saat içindeki ortalama sıcaklık ≤28°C) |
| Çalışma Gücü kaynağı | 380V, 2KW |
| Güç kaynağı koşulları | üç fazlı dört telli + koruyucu topraklama kablosu |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| sarma numune çapı | 2.5 ~ 12.5mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model Numarası | CF7183 |
| Güç | Elektronik |
| Maksimum yük | 5000.10000 kg arasından seçim yapın |
| Doğruluk sınıfı | Seviye 0.5 |