| Model Numarası | CF7173 |
|---|---|
| Ürün Adı | Glow Teli Test Makinesi |
| Anahtar Kelime | Glow tel test cihazı |
| Sıcak tel sıcaklığı | 500 ~ 1000 ℃ Ayarlanabilir |
| Sıcaklık toleransı | 500 ~ 750 ℃ ± 10 ℃,> 750 ~ 1000 ℃ ± 15 ℃ |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 2KW |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | Elektronik, Elektronik |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
|---|---|
| Doğum yeri | Guangdong, Çin, Guangdong, Çin |
| Doğruluk | ≤ %5 |
| Voltaj | 380v |
| Türü | Test Makinesi |
| Garanti | 1-5 yaş |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 6000W |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| brand name | DAXIAN |
| Güç | 1000V |
| . Başvuru | Numunelerin çekme mukavemetini, uzamasını, bükülme performansını ve stres direncini değerlendirebile |
|---|---|
| Test aralığı | Çeşitli test gereksinimlerini karşılamak için 10 kg'dan 100 kg'a kadar isteğe bağlı yük kapa |
| Çözünürlük | 0,01 kg kadar hassas kuvvet çözünürlüğü, ince kuvvet değişikliklerinin doğru ölçümünü sağlar. |
| 4. Vuruş Seçenekleri | Maksimum strok (fikstürler hariç) 150 mm'dir; isteğe bağlı 250 mm veya 500 mm konfigürasyonlar m |
| Görüntüleme Sistemi | 15mm × 85mm dijital tüp ekranıyla donatılmıştır; çekme kuvveti okumaları ve uzama değerlerinin doğru |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım yeniden mühendisliği |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8686 |
| Güç | 750W |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, OBM, ODM, Yazılım Yeniden Yapılandırması |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Model Numarası | CF8788 |
| Standart | Ul790, ASTM E 108 |
| Voltaj | 220v |
|---|---|
| Dış boyutlar | 800 L W700 1350mm H |
| Elektrot Ağırlığı | ±%0,25 |
| Elektrot | Elektrot Ağırlığı |
| Giriş Voltajı | AC 220 v |